• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XIX Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 22-23.08.2020 r.  - Wigilia Klubu "Traktor i Maszyna" odbędzie się 14.12.2019 roku o godzinie 14:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie.

facebook

Aktualności

sk110. stycznia, Skansen Łochowice przyłączył się do akcji WOŚP. Pomysł aby zrobić kulig dla dzieci i dorosłych, zrodził się w sobotę, przed przyjściem naszego księdza na kolędę. Akcja została ogłoszona na ambonie, za co szczególnie, dziękujemy Księdzu Januszowi. Każdy uczestnik przeznaczył po 5 zł, które przekazano dla Orkiestry Owsiaka. Zebraliśmy 75 złotych. Fajna zabawa przy okazji dla najmłodszych. Jacek wraz z Heniem Robaszewskim pilnowali, aby nikomu, nic się nie stało, podczas jazdy. Wśród "saneczkarzy", były także osoby dorosłe, które doglądały dzieci.

Agata Grzywacz

kukurydza114 października Członkowie Klubu ''Traktor i Maszyna'' Marek i Sabina Staniaszek oraz Grzegorz Pindor wybrali się na Dni Kukurydzy do Skrzelewia- koło Szymanowa w Powiecie Sochaczewskim.

W godzinach porannych, ruszyli Ursusem C-45 i Zetorem Super w piętnasto kilometrową trasę na wyżej wymienioną imprezę.

09grodzisk1 smallCzłonkowie Klubu „Traktor i Maszyna” Sabina i Marek Staniaszek oraz Grzegorz Pindor na zaproszenie powiatu Grodzisk Mazowiecki wzięli udział w Dożynkach Powiatowych, które odbyły się 13.09.2009r. .

O godzinie 10:00 zabytkowe traktory Zetor 25, Zetor Super i Ursus C-45, wyjechały do Grodziska Mazowieckiego na pokazy i prezentacje.

09szreniawa7227 IX w Muzeum Narodowegym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie odbyły się połączone ze sobą 2 imprezy : "Retro Show" oraz "Jesień w Domu i w Zagrodzie " Na zaprosznie muzeum odpowiedział klub Traktor i Maszyna - przywaożąc ok 25 róznych zabytkowych ciągników rolniczych .

2009Bucz1Na zaproszenie prezesa Rafała Samelczaka, członkowie klubu Traktor i maszyna wzięli udział w korowodzie dożynek powiatowych w Buczu. Szóstego września 2009r. przed południem kolekcjonerzy ustawili się do parady, by tamtejsi mieszkańcy i przybyli goście mogli obejrzeć zabytkowe ciągniki.

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012