• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XVII Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 18-19.08.2018 r. , VII Wystawa Zabytkowych Pojazdów RetroMOTO w Obornikach Śląskich - 19.05.2018 r.  

facebook

Aktualności

 darlowo 1Tegoroczne spotkanie miłośników militariów i historii wojskowości w Darłówku Wschodnim było jednym z największych od początku tej imprezy. Trudno było obejrzeć wszystko w jeden dzień. Pojawiły się i również traktory Ursus C-45 Klubu Traktor i Maszyna należące do kolegów z południa Polski w tym Jacka Hornika. Pojazdy te brały udział w pokonywaniu bardzo trudnej trasy poligonowo – czołgowej, która konsystencją przypominała błotniste- lepiące się ciasto. Nie jeden samochód terenowy miał spore kłopoty z tym co było pod kołami. Ursusy uczestniczyły również w wielkiej paradzie, która wiodła drogami, aż do rynku w Darłowie.

 

Rałał Mazur

faaborg 1W dniach 4-6 lipca członkowie Klubu Traktor i Maszyna odwiedzili zaprzyjaźniony duński Ferguson Klub w Bojden. Należy podkreślić, iż duńscy koledzy przyjęli polską grupę bardzo serdecznie i gościnnie. Szczególne podziękowania należą się tu Kimowi Thode.

bojanowoW dniach 17-18 maja Klub „Traktor i Maszyna” podczas Targów Rolniczych zorganizowanych przez WODR Bojanowo zaprezentował 10 odrestaurowanych ciągników. Te pięknie utrzymane maszyny można było podziwiać w ruchu w pełni sprawności na polu manewrowym, czym wzbudzały spore zainteresowanie.

minikowo2008W gorący weekend 21-22 czerwca 2008 po raz trzeci zabytkowe traktory Klubu zawitały na Targi Rolnicze Agro-Tech do Minikowa koło Bydgoszczy. Tegoroczne spotkanie wyglądało naprawdę imponująco i było pod każdym względem rekordowe.

polagra2008W dniach 15-17 lutego 2008 Klub „Traktor i Maszyna” zaprezentował się podczas poznańskich targów rolniczych „Polagra Premiery”. Kolejna edycja targów cieszyła dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Widać to było także na stoisku Klubu. Wystawiony ciągnik Ursus C-45 należący do Mariusza Nowaka był stale otoczony tłumem ludzi.

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012