Szkolna Akademia Renowacji 2.0.

Kategorie:
2024-05-14
Szkolna Akademia Renowacji 2.0.
Klub „Traktor i Maszyna” będzie w 2024 roku prowadził kolejną edycję Szkolnej Akademii Renowacji w celu rozwijania u młodzieży pasji i umiejętności renowacji zabytkowych ciągników i maszyn rolniczych. W 2024 roku Akademia otrzyma dofinansowanie z Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
Odbędą się następujące zajęcia::
Warsztaty mechaniczne:- nauki naprawy wybranych układów ciągnika (układu smarowania silnika, układu paliwowego silnika, układu chłodzenia silnika),- montażu podzespołów i osprzętu,- regulacji i rozruchu silnika.
Warsztaty blacharskie: prostowania, spawania, cynowania szlifowania, piaskowania, gruntowania i malowania.
Zakres zajęć będzie realizowany na zabytkowym Zetorze 25K. W zadaniu weźmie udział młodzież szkolna (osiem osób) z terenu województwa wielkopolskiego oraz mistrzowie renowacji zabytkowych ciągników i maszyn rolniczych z klubu "Traktor i Maszyna". Uczestnicy zadania otrzymają certyfikaty drugiej edycji "Szkolnej Akademii Renowacji", kombinezony robocze i nagrody w formie zestawu narzędzi..
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z koordynatorem zadania tel. 607853847 lub e-mai: klub@traktorimaszyna.pl.
Pierwsze zajęcia odbędą się 18 maja 2024 roku w Boguszynie.
Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross