Szkolna Akademia Renowacji 2021

Kategorie:
2021-12-30

Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych "Traktor i Maszyna" realizuje projekt "Szkolnej Akademii Renowacji". Bierze w nim udział młodzież szkolna oraz członkowie Klubu "Traktor i Maszyna". Zajęcia odbywają się w warsztacie Hieronima Klechy w Bronikowie.

Młodzież pod okiem mistrzów z Klubu "Traktor i Maszyna" poznaje budowę, zasadę działania i sztukę renowacji Zetor 25 K. W tegorocznym etapie wykonano demontaż ciągnika, umyto wszystkie elementy, odbyły się warsztaty piaskowania i gruntowania, dokonano montażu skrzyni biegów i podnośnika, dokonano montażu wału korbowego w bloku silnika, zespolenia obudowy sprzęgła ze skrzynią biegów, zespolenia silnika z obudową sprzęgła, montażu silnika. Waliwe części i podzespoły zostały wymienione. Profesjonalna firma wykonała szlif wału korbowego i osiowanie bloku, regenerację układu kierowniczego oraz naprawę główną przedniej osi.

Projekt otrzymał dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (Departament Edukacji i Nauki) oraz Starostwa Powiatowego w Kościanie.

 

251.jpg

251.jpg251.jpg251.jpg251.jpg

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross