Zebranie zarządu 15.11.2017 r.

Kategorie:
2017-11-16

W dniu 15 listopada 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie odbyło się zebranie zarządu Klubu „Traktor i Maszyna”.

Prezes klubu przedstawił pismo od Andrzeja Kaźmierczaka (sekretarza zarządu) dotyczące jego rezygnacji z pracy w zarządzie i funkcji sekretarza. Prezes zaproponował uzupełnienie składu na podstawie artykułu § 19 Statutu Klubu „Traktor i Maszyna”. Zgłoszono jedną kandydaturę Zbigniewa Franka. Kandydatura została przyjęta jednogłośnie. Podjęto także uchwałę o wyborze sekretarza. Został nim Stanisław Matuszewski.

Zarząd Klubu zdecydował, że Walny Zjazd Sprawozdawczy odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie. W tym samym dniu i miejscu odbędą się także uroczystości XV-lecia Klubu ‘”Traktor i Maszyna”. Podjęto także decyzję, że Bal Traktorzysty odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku w Lipnie i będzie częścią obchodów jubileuszu 15-lecia klubu.

Zarząd przeanalizował obecny stan projektu budowy Skansenu w Wilkowicach i podjął decyzję o intensyfikacji działań. Zarząd złożył Gminie Lipno i Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Lipnie propozycję wspólnej realizacji tego przedsięwzięcia. Propozycja została przyjęta. 

Podjęto uchwałę o przyjęciu nowych członków zwyczajnych Henryka Kolpak i Jarosława Grunwald.

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross