Darowizna dla Klubu

Kategorie:
2017-02-26

Klub otrzymał silnik stacjonarny, który został przekazany przez Pana Rafała Jakubowskiego w imieniu nieżyjącego jego ojca Jerzego Jakubowskiego - członka klubu, uczestnika wielu wystaw krajowych i zagranicznych.

Tym samym wywiązał się On z woli swego ojca że po jego śmierci jeden silnik przekaże na rzecz klubu "Traktor i Maszyna". Bardzo cieszy fakt, iż klub wzbogacił się o tak cenny eksponat. Opiekunem i inicjatorem akcji był Maciej Orzałkiewicz. W transporcie uczestniczyli również: Feliks Reszczyński, Stanisław Matuszewski, Gabriel Reszczyński i Piotr Ciąder.

Bardzo dziękujemy Rafałowi Jakubowskiemu za przekazanie daru, będzie on służył wielu pokoleniom jako swiadectwo historii i darczyńcy. Eksponat zostanie opatrzony tabliczką z informacjami o darczyńcy i wzbogacony opisem samego silnika wraz z jego danymi technicznymi.

Dziękujemy bardzo i zapraszamy wszystkich chętnych do wspólniego budowania i zachowania naszej Historii Rolnictwa dla przyszłych pokoleń w postaci innych zabytków rolnictwa.

 

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross