Niezwykła wizyta

Kategorie:
2015-07-22

Dnia 17 lipca 2015 roku w Wielisławicach miała miejsce niezwykła wizyta. Kolekcję starych traktorów i maszyn rolniczych, a także starych motorów, samochodów i pojazdów militarnych Leszka Nowaka oglądali i podziwiali członkowie Światowego Klubu Rolls-Royce.

W samo południe do gospodarstwa rolnego Leszka zjechało się 21 samochodów Rolls-Royce'ów i 1 Lamborghini budząc nie małą sensację wśród mieszkańców małej wioski Wielisławice, a także mojego miasteczka Strzelce Krajeńskie.

Leszek Nowak jak zwykle gości serdecznie powitał, zapoznał ich z istnieniem i działalnością Klubu Miłośników Starych Traktorów i Maszyn Rolniczych "Traktor i Maszyna" z siedzibą w Lipnie. Oprowadzając po swoim gospodarstwie zapoznał gości z historią polskich (i nie tylko) traktorów i maszyn rolniczych, opowiedział, że takich pasjonatów jak on jest w naszym Klubie 210, a większość z nas posiada znaczącą kolekcję. Zaprosił też naszych gości na festiwal do Wilkowic. Na zakończenie wizyty było oczywiście pokazowe odpalanie bombaja i przejażdżka cygańską przyczepą po okolicy. My natomiast podziwialiśmy te przepiękne "samochodowe perełki"- czyż nie są piękne?

Z pozdrowieniami Danuta Serafin

 

alt

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross