Klub na Krajowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu

Kategorie:
2015-05-18

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się punkt informacyjny Klubu „Traktor i Maszyna", Gminy Lipno i Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie na tegorocznej XXVII Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która miała miejsce na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 15-17.05.2015 roku.

alt

 

Ozdobą stoiska był Lanz Bulldog 45 będący własnością Jacka Gaja ze Środy Wielkopolskiej.

Traktor przyciągał zainteresowanie nie tylko osób dorosłych, ale także najmniejszych miłośników starych ciągników. Aby zrobić sobie zdjęcie na Lanz Bulldogu trzeba było wystać w długiej kolejce. Takiego zainteresowania nie było na żadnej z dotychczasowej prezentacji Klubu na MTP a ogromna większość zwiedzających deklarowała przyjazd na Festiwal do Wilkowic.

W punkcie informacyjnym, poza zabytkowym ciągnikiem można było obejrzeć film z ubiegłorocznej edycji festiwalu, uzyskać informacje o działalności Klubu i organizacji XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach.

Serdecznie dziękujemy Jackowi Gajowi za użyczenie ciągnika oraz osobom, które poświęciły swój czas na obsługę punktu informacyjnego.

alt

alt

alt

alt

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross