Tractorpulling w Niepruszewie

Kategorie:
2015-05-07

Organizatorzy Otwartych Drzwi firmy Lehmann-agrotechnika zaprosili Klub „Traktor i Maszyna" do udziału w Zawodach Tractorpullingu, które odbędą się w dniach 23 i 24 maja 2015 roku w Niepruszewie.

Europejski Komitet Tractorpullingu zaliczy ciągniki zabytkowe do kategorii Farm, czyli ciągników nie modyfikowanych w ogóle i w kategorii wagowej do 3,5 tony. Ze względu na ograniczenia czasowe w zawodach może wziąć udział 10 zabytkowych ciągników. Po nas wystartują standardowe ciągniki rolników. Kategoria Farm będzie rozgrywana tylko w sobotę, gdyż w niedzielę odbędą się zawody ciągników modyfikowanych zaliczane do Pucharu Europy. Organizatorzy proponują, aby zawody potraktować jako Mistrzostwa Polski Ciągników Zabytkowych w Tractorpullingu. W ubiegłorocznych zawodach w kategorii ciągników modyfikowanych brał udział nasz kolega klubowy - Jacek Gaj startując na słynnym już pojażdzie Grizli.  

Zgłoszenia do Tractorpullingu w Niepruszewie przyjmuje Leszek Nowak (tel. 606328007). Przyjmujemy zgłoszenia ciągników ciężkich typu Ursus 45, Lanz Bulldog 45 czy Zetor Super 50. Od uczestników organizatorzy nie pobierają opłat za udział imprezie. Transport ciągników odbywa się na koszt własny.

alt

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross