Z wizytą w Bojden (Dania)

Kategorie:
2013-11-18

DSC 01019 listopada 2013 w duńskim  Bojden odbyło się tradycyjne wigilijno- świąteczne spotkanie członków i przyjaciół miejscowego Klubu Fergusona.  Na imprezie gościli członkowie Klubu Traktor i Maszyna w osobach : Jacek Grzywacz, Marian Jasiorowski , Marek Pietrzykowski , Henryk Robaszewski, Marek Grzywacz, Marcin Grzywacz, Rafał Mazur i sympatyk klubu Zygmunt Foler. 

Polska delegacja przybyła w sobotę rano. Gościny pod swoim dachem udzielił nam Kim, natomiast opiekę nad grupą objął nasz klubowy kolega Marek Lipski. Wieczorne spotkanie wspominamy jako imprezę, która przebiegła w niesamowicie sympatycznym i przyjacielskim klimacie. Tego rodzaju spotkania sprzyjają zawieraniu nowych znajomości i przyjaźni w środowisku kolekcjonerskim.  W czasie imprezy, zaprosiliśmy większą grupę duńskich kolegów do przyjazdu na XIII Festiwal w Wilkowicach. Nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem, efektem tego stała się szybko utworzona lista uczestników (około 20 osób).  Ponadto podczas spotkania przekazaliśmy  gadżety pod postacią kubków, pamiątkowych blaszek i flag. Pomysłodawcą  i projektantem  tych prezentów był Jacek.
 Podobnie jak w zeszłych latach organizacją wieczornego spotkania zajęli się Luiza z Kajem, którym również dziękujemy za zaproszenie. Niedzielę poświęciliśmy na zwiedzanie okolic Boyden i Faaborga, co zostało również  połączone z oglądaniem zabytkowych traktorów i kolejnymi spotkaniami.  
Duńskim koleżankom i kolegom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do Polski na XIII Festiwal.

Rafał Mazur

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross