Warka. FruitAkademia Show 2013

Kategorie:
2013-06-24

DSC 0182a8 i 9 czerwca po raz IV mieliśmy przyjemność gościć traktorzystów z całej Polski na FruitAkademia Show która odbyła się na stadionie miejskim w Warce. W tym roku było widocznie widać ze maszyny zabytkowe są głównymi gwiazdami tego spotkania, wielu zwiedzających była zainteresowana tylko starymi ciągnikami.

    Głównymi atrakcjami były prezentacje zarówno nowych jak i starych ciągników, korowód ulicami Warki, toczenie beczek przez Panie starymi ciągnikami, a także można było popatrzeć jak co niektóre maszyny próbowały swoich sił w akcji na podmokłych terenach w pobliżu rzekipilicy gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajdował się plac wystawowy. Prócz ciągników można było zobaczyć samochody strażackie, motocykle, silnik stacjonarny początkującego kolekcjonera z okolic Warki, rosyjskiego Ziła 10x10 a także Wołgę tej samej narodowości którą dotarł w ciągu kilku godzin wraz z żoną i Państwem Jankowiakami Prezes klubu Rafał Samelczak, co było nie lada odważnym wyczynem zważając na wiek samochodu, ale dziadek okazał się niezawodną maszyną na dalekie trasy.  Biorąc pod uwagę zeszłe lata można powiedzieć, że wystawa nabiera dużego tempa.  

Jesteśmy bardzo zadowoleni bo z kolejnymi edycjami  przybywa do nas coraz więcej traktorzystów, którym serdecznie dziękujemy za obecność!

         Podziękowania kierujemy do Całego Skansenu z Łochowic, Ekipie ze Skansenu w  Starych Budach, Panom Hornikom, Państwu Samelczak, Państwu Jankowiak, Państwu Głaczyńskim, Panu Andrzejowi Mirowskiemu

oraz wszystkim traktorzystom którzy uczestniczyli w imprezie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich za rok i mamy nadzieję że frekwencja zwiększy się dwukrotnie.

Mateusz Wiadrowski

Obejrzyj fotorelacje z imprezy w dziale FOTOGALERIA

fot. Mateusz Wiadrowski i Rafał Mazur

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross