Wilkowice w Panningen

Kategorie:
2012-09-06

Po raz kolejny Klub „Traktor i Maszyna” otrzyma dofinansowanie z Unii Europejskiej. Z programu „Leader” będzie mógł pozyskać kwotę 18.574,72 zł. na realizację operacji pt. „Promocja Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych w Wilkowicach na Międzynarodowym Festiwalu Historycznym w Panningen”.

Promocja wilkowickiego festiwalu zostanie przeprowadzona na przyszłorocznym Międzynarodowym Festiwalu Historycznym w Panningen (Holandia). Ekspozycja Klubu będzie się składała z 4 starych ciągników i 2 silników stacjonarnych oraz namiotu klubowego „Traktor i Maszyna" w którym będzie prezentowana wersja reklamowa filmu o Ogólnopolskim Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. W języku angielskim zostaną wydrukowane ulotki, plakaty i baner reklamowy. Ekspozycję Klubu będzie obsługiwało 14 jego członków. W celu przewiezienia sprzętu i ludzi do Panningen zostanie wynajęty odpowiedni transport oraz zorganizowane zostaną noclegi i wyżywienie.

W ubiegłym roku Klub realizował projekt dotyczący jubileuszu 10-lecia Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych w Wilkowicach. Projekt ten finansowo został rozliczony w tym roku i w sierpniu 2012 roku Klub otrzymał zwrot w kwocie 12.860,93 zł.

 altaltaltalt

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross