Lipno. Będzie XI Festiwal !!!!

Kategorie:
2012-06-26

 

xi festiwal
Zarząd Klubu „Traktor i Maszyna” z ulgą i radością informuje wszystkich kolekcjonerów i miłośników zabytkowej mechanizacji rolnictwa, że w tym roku odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.

W dniu 26 czerwca 2012 roku w Urzędzie Gminy w Lipnie po długotrwałych rozmowach i negocjacjach została podpisana umowa dotycząca organizacji Festiwalu. Umowa szczegółowo precyzuje obowiązki poszczególnych stron, ich prawa oraz rodzaj przychodów i kosztów. Umowa także reguluje standardy organizacyjne Festiwalu, które podczas jego X edycji uległy pogorszeniu. Umowę ze strony Klubu podpisali: Rafał Samelczak (prezes Klubu) i Zbigniew Jankowiak (zastępca prezesa Klubu), ze strony Gminy Lipno - Jacek Karmiński (p.o. Wójta Gminy Lipno) oraz Renata Jakubowska (dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie).
    XI Festiwal odbędzie się 18 i 19 sierpnia 2012 roku w Wilkowicach, gmina Lipno, województwo wielkopolskie. W tym roku akwizycją starych ciągników i maszyn rolniczych zajmie się Klub. Jest to istotna zmiana, gdyż karty zgłoszeń będzie trzeba nadsyłać nie do GOK-u w Lipnie lecz na adres Klubu podany w karcie zgłoszeniowej. Klub zajmie się także sporządzeniem rozliczenia zwrotu paliwa zgodnie z Regulaminem zwrotu kosztów transportu, który został poprawiony i uwzględnia aktualne ceny paliwa. W umowie dokładnie określono także co kolekcjoner powinien otrzymać i w jakiej jakości.
Już wkrótce na naszej stronie pojawią się wszystkie regulaminy i karty do akredytacji na Festiwal. W związku, że do Festiwalu zostało niewiele czasu Zarząd Klubu prosi o szybkie nadsyłanie zgłoszeń. Można w tym celu wykorzystywać naszą skrzynkę internetową: klub@traktorimaszyna.pl
Mamy nadzieję, że wszyscy przyjmą tę wiadomość z ogromnym zadowoleniem a Wilkowice nadal pozostaną stolicą starych ciągników.

 

Zarząd Klubu ,,Traktor i Maszyna"

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross