Wrocław. Zetorem na MotoSerce

Kategorie:
2012-04-27

motoserce 21 kwietnia br. na terenie całego kraju miała miejsce akcja MotoSerce, propagująca krwiodawstwo dla dzieciaków.

Jednocześnie w kilkudziesięciu miastach zorganizowano imprezy połączone ze zlotami motocykli. Jednym z większych wydarzeń było zorganizowane przez wrocławski klub motocyklowy Gremium MC spotkanie miłośników jednośladów na terenie Centrum Handlowego Magnolia we Wrocławiu. W odpowiedzi na zaproszenie organizatora, na miejsce zlotu przybył również Zetor 25K, przejeżdżając na kołach z Obornik Śląskich dystans ok. 30 km w jedną stronę. Dodatkową "atrakcją" był padający dość mocno deszcz. Podczas imprezy Zetor budził dość duże zainteresowanie, często młodsze pokolenie widziało tak stary traktor po raz pierwszy w życiu. Trzeba przyznać, że chętnie robiono sobie przy nim zdjęcia, a on pokornie pozował. Z biegiem czasu pogoda się znacznie poprawiła, tak więc powrót był o wiele przyjemniejszy. Ta druga już wycieczka tego ciągnika do stolicy Dolnego Śląska ponownie odbyła się bez problemów technicznych.

Należy wspomnieć, że wyjazd nie byłby możliwy, gdyby nie pomoc Burmistrza Gminy Oborniki Śląskie Sławomira Błażewskiego, oraz panów: Artura Olszewskiego i Bartosza Malca z działu Promocji Gminy. Specjalne podziękowania należą się także Agacie i Krzyśkowi za towarzystwo i dokumentowanie wyjazdu.
Poniżej prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia.

źródło:retrotraktor.pl

Paweł Rychter

Fot. Krzysztof Malaczewski

 

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross