Spotkanie członków klubu

Kategorie:
2011-11-22

 W dniu 2 grudnia 2007 w Lipnie odbyło się spotkanie Zarządu Klubu „Traktor i Maszyna” poszerzone o członków klubu poświęcone m.in. podsumowaniu działalności Klubu w 2007 roku oraz wyznaczeniu działań na przyszły rok. Ważne miejsce w dyskusji zajęła rosnąca popularność Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych oraz sukces tego przedsięwzięcia, które pociągają za sobą pilną potrzebę reorganizacji podziału zadań w przygotowaniu przyszłorocznej imprezy. Poruszono bardzo ważną kwestię bezpieczeństwa zwiedzających, organizacji dojazdów i parkingów.

Ważnym tematem była sprawa współpracy z zagranicznymi klubami oraz propagowania Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych za granicą. Wysunęła się również potrzeba ustawienia w Lipnie pomnika w postaci zabytkowego ciągnika rolniczego, popularyzującego Klub „Traktor i Maszyna” oraz sierpniowy Festiwal.
Wyznaczona została data VII Festiwalu na 23-24 sierpnia 2008. Klub ponadto zamierza wystawić się na Targach Polagra Premiery, które odbędą się w dniach 15-17 lutego 2008r.
Ponadto ustalono, iż II Bal Traktorzysty odbędzie się 26 stycznia 2008r w Targowisku gmina Lipno (zabawa rozpocznie się o godz. 19.00), a stosowne zaproszenia zostaną rozesłane do członków klubu. Natomiast Walny Zjazd członków Klubu odbędzie się w dniu 1 marca 2008r o godzinie 11.00.

Rafał Mazur

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross