II Bal Traktorzysty

Kategorie:
2011-11-22

ii balW dniach 26-27.01.2008 w Targowisku gm. Lipno odbył się II Bal Traktorzysty zorganizowany przez Zarząd Klubu. Impreza podobnie jak rok wcześniej była bardzo udana. Wiele atrakcji przeplatało się na przemian z wyśmienitymi utworami dla każdego. Nikt nie siedział, muzyka sama podrywała do tańca. Przybyłych gości powitał oficjalnie Prezes Klubu "Traktor i Maszyna" Rafał Samelczak.

Po krótkim wstępie, kolega Mariusz Nowak wraz z małżonką rozdysponowali róże z losami, które w późniejszym czasie zostały rozlosowane. Licytowano w trakcie Balu: Napój Traktorzysty, Samostart, fotografię z Festiwalu w Wilkowicach 2007 i oczywiście specjalność Balu, pamiątkę II Balu Traktorzysty - Lutlampę, którą wygrał tym razem Janusz Chodorowski Wójt gminy Lipno.
Zabawa trwała do godzin rannych i na pewno utkwi w pamięci tych, którzy przybyli na ta wspaniałą zabawę.

Nagrody do licytacji ufundowali:
Mariusz Nowak - Lut Lampa zlicytowana za 1900 zł
Andrzej Patelka - Samostart zlicytowany za 530 zł
Jacek Grzywacz - Fotografia 60 x 40 zlicytowana za 303 zł
Zbigniew Jankowiak - Napój Traktorzysty 170 zł
Wojciech Stróżak przekazał upominki jako gratisy dla zwycięzców licytacji
Paweł Rychter - pierwszą wydrukowaną naszywkę RT dla pary za oryginalny strój - otrzymali ją: Sylwia i Piotr Głaczyńscy.
Każdy z uczestników Balu otrzymał pamiątkowe podziękowanie przygotowane przez Andrzeja Patelkę.

Wszystkim Serdecznie dziękuję za przybycie i jednocześnie informuję, że III Bal Traktorzysty planowany jest w Gnieźnie, oczywiście w roku przyszłym. Dziękuje także kolegom z Klubu za zorganizowanie wspaniałej imprezy i muzykom za piękne utwory do samego rana.

Jacek Grzywacz

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross