FruitShow Tarczyn

Kategorie:
2011-11-22

warka159 smallW dniach 11-13 czerwca 2010 roku odbyła się po raz pierwszy międzynarodowa wystawa „Fruit Akademia Show” Którą zorganizował Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego Warka, przy współpracy z Mazowieckim Centrum Maszyn Sadowniczych. Na imprezę zostali zaproszeni członkowie klubu „Traktor i Maszyna”

Wystawa mimo, że była organizowana po raz pierwszy została zaliczona do udanych, wpłynęły na to czynniki takie jak: dobra lokalizacja, bardzo dobra organizacja a także ułożenie ciekawego programu pokazów, prezentacji i wykładów. Głównym punktem imprezy były przywiezione przez przybyłych klubowiczów traktory, które wzbudziły ogromne zainteresowanie zwiedzających ale i też organizatorów którzy nie spodziewali się aż takiego sukcesu zabytkowych traktorów. Warto też wspomnieć o pokazie Tactor Pullingu który ściągnął wielu nowych zwiedzających. Klubowiczów staraliśmy się przyjąć najlepiej jak mogliśmy.

„Fruit akademia Show” rokuje nadzieje na imprezę która będzie organizowana co roku i zyska coraz więcej wystawców i zwiedzających, którzy będą chcieli poszerzyć wiedzę w temacie sadownictwa, a także po patrzeć jak to wyglądało kiedyś. Chciałem podziękować wszystkim przybyłym gościom, a także klubowiczom : .

Jackowi i Agacie Grzywacz .

Genowefie i Marianowi Jasiorowskim .

Henrykowi i Danielowi Warzybok .

Rafałowi Mazurowi .

Markowi Staniaszkowi .

Andrzejowi Patelce .

Pawłowi Nowakowi .

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam wszystkich za rok. .

Mateusz Wiadrowski .

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross