Deszczowy " Agro-Park " w Lublinie

Kategorie:
2011-11-22

k25W dniach 30-31.05.2009 po raz drugi odbyły się targi Agro-Park, organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Lubelskich. W tym roku organizatorzy widząc olbrzymie zainteresowanie Ursusem w Kielcach, poprosili nas o zaprezentowanie go, a także jeszcze innych ciągników i maszyn rolniczych na tegorocznym Agro-Parku. Mieliśmy możliwość zabrania dwóch traktorów i jednego silnika stacjonarnego.

W sobotę pogoda zapowiadała się całkiem nieźle a już o 9 zaczęło padać i padało z przerwami do wieczora, mimo wszystko było trochę zwiedzających, a największe zgromadzenia były przy zabytkowych maszynach ustawionych przy bramach wejściowych. W niedziele z pogodą było podobnie, ale nie przeszkodziło to nam w paleniu Ursusa o co prosił prawie każdy kto przystawał podziwiać. Oczywiście rytualne odpalenie odbywało się kilka razy, była także parada ciągników w której udział wziął Zetorek i wiele osób stwierdziło, że jest to ciągnik najładniejszy ze wszystkich na targach.

. Spotkaliśmy, też kolegów- kolekcjonerów, z którymi mogliśmy chwilę porozmawiać o tegorocznej wystawie a także o przyszłości retro traktorzystów na wschodzie kraju . Targi w Lublinie były pierwszymi w tej części kraju które gościły członków klubu Pawła i Mateusza Wiadrowskich ze swoimi cackami.

Mateusz Wiadrowski

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross