IX Bal Traktorzysty

Kategorie:
2016-02-12

 

W ostatnią sobotę karnawału 6 lutego br. w Łochowie odbyła się niecodzienna impreza 9 Bal Traktorzysty Klubu „Traktor i Maszyna", który co roku odbywa się w innym miejscu w Polsce.

 

 

 

 

W roku 2016 organizacji imprezy podjęła się Rada Sołecka Łochowic wraz z miejscowymi kolekcjonerami – członkami Klubu „Traktor i Maszyna" oraz Skansenu w Łochowicach. W organizację balu włączyła się również dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łochowie, Wójt Gminy Białe Błota oraz Starostwo Powiatu Bydgoskiego.
Bal rozpoczął Wójt Gminy Białe Błota, który przywitał wszystkich gości, Prezesowi Klubu „Traktor i Maszyna" wręczając tradycyjny powitalny chleb z solą. Prezes Piotr Ciąder powitał wszystkich życząc im dobrej zabawy i przekazał otrzymany chleb do wspólnego spożycia, a także wręczył podziękowanie dla Dyrektora Szkoły za pomoc w zorganizowaniu 9 Balu Traktorzysty.
Po tym wstępie wójt Maciej Kulpa wręczył kilkanaście wyróżnień dla kolekcjonerów z całej Polski oraz wyróżnienia dla kolekcjonerów z terenu gminy Białe Błota i osób, które szczególnie wzmacniają działania lokalnych miłośników starej techniki rolniczej.
Po wystąpieniu Wójta głos zabrał przedstawiciel Starostwa Bydgoskiego w osobie wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Andrzeja Szmytki, który podziękował za zaproszenie i wręczył specjalne podziękowania wraz z pięknie wydaną książką pt. „Smaki Powiatu Bydgoskiego" dla kolekcjonerów z naszego powiatu.
Oprawę muzyczną zapewnił świetny DJ z Radio Nakło. Dobra zabawa trwała aż do godziny 5:00 rano.
Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu 9 Balu Traktorzysty:
Staroście Powiatu Bydgoskiego Wojciechowi Porzychowi,
Wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu Bydgoskiego Andrzejowi Szmytce,
Wójtowi Gminy Białe Błota Maciejowi Kulpie
Dyrektorowi Zespołu Szkół im Jana Pawła II w Łochowie Panu Mirosławowi Donarskiemu
Redaktorowi Naczelnemu „Rolniczego Przeglądu Rolniczego" Krzysztofowi Płockiemu
oraz Juli i Marcinowi Wudniak, Ewie Ozga, Hannie i Krzysztofowi Żejmo, Gieni i Marianowi Jasiorowskim, Renacie i Henrykowi Robaszewskim, Lucynie i Klausowi Ehlers, Iwonie i Markowi Grzywacz, Milenie i Adrianowi Ślęzak, Honoracie Filipczak, Łukaszowi Fons, Kajowi Pedersen, Andrzejowi Kazimierczak, Agatce i Uli Grzywacz. Dziękuję ekipie kuchni.

Jacek Grzywacz

Copyright © 2024 All Rights Reserved wykonanie: webserwis.net
magnifiercross