• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg
Home
facebook
Traktor i Maszyna
Z wizytą w Bojden (Dania)
poniedziałek, 18 listopada 2013 16:27

DSC 01019 listopada 2013 w duńskim  Bojden odbyło się tradycyjne wigilijno- świąteczne spotkanie członków i przyjaciół miejscowego Klubu Fergusona.  Na imprezie gościli członkowie Klubu Traktor i Maszyna w osobach : Jacek Grzywacz, Marian Jasiorowski , Marek Pietrzykowski , Henryk Robaszewski, Marek Grzywacz, Marcin Grzywacz, Rafał Mazur i sympatyk klubu Zygmunt Foler. 

Więcej…
 
Pleszew. Stare traktory na Targach AGROMARSZ
poniedziałek, 07 października 2013 14:34

IMG 0207aW niedzielę 6 października odbyły się jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ  w Marszewie koło Pleszewa.Targi te cieszą się dużą popularnością wśród rolników i ogrodników z powiatów pleszewskiego, jarocińskiego i kaliskiego.

Więcej…
 
TiM w Szreniawie
wtorek, 24 września 2013 18:58

Mariusz Nowak Szreniawa 2013Nie mogło zabraknąć członków Klubu Traktor I Maszyna na corocznym Retro Show w Szreniawie. Swoje traktory przywiozło do Szreniawy dwunastu kolegów: - Jan Wolniewicz, Mariusz Nowak, Bernard Stiler, Jacek Gaj, Piotr Głaczyński, Krzysztof Szymczak, Wojciech Wrzesiński, Witold Alejski, Andrzej Patelka, Mieczysław Dorna, Leszek Romanowski i Leszek Romanowski. Gościnnie prezentowali swoje traktory Mieczysław Siwek i Paweł Majchrzak. Zdjęcia z imprezy są dostępne w dziale Fotogaleria.

 
Koszalin. Rafał poslubił Ewę
poniedziałek, 30 września 2013 06:28

IMG 2336Miła wiadomośc dotarła do nas z Koszalina. Rafał Mazur znudziło sie bycie singlem. W sobotnie popołudnie poslubił swoja wybrankę - Ewę. Przy takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć także kolegów kolekcjonerów. Zjawili się w kościele, a po ceremoni zrobili pierwszą bramę i zaprosili na pierwszą współna przejażdżkę oczywiście traktorem. O Niespodzianke postarali się Marek Pietrzykowski i Darek Czarnecki z Kłanina.

Serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności na Nowej Drodze Życia Państwu Mazurom składają:

Zarząd i koledzy

z klubu Traktor i Maszyna

 
Za miesiąc Festiwal w Wilkowicach
wtorek, 30 lipca 2013 06:20

Coraz bliżej do terminu XII Festiwalu Traktor i Maszyna we Wilkowicach. Trwaja prace organizacyjne i logistyczne w gminie Lipno. Różnych dokumentów związanych z organizacją przybywa z roku na rok. Pozostał jeszcze miesiąć. Dzisiaj pokazujemy plakat przygotowany przez MTP na Festiwal i wystawę ROLTECHNIKA.plakat roltechnika2013www

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 23

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012