• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XVI Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 19-20.08.2017 r.  - Klub "Traktor i Maszyna" na Dożynkach Jasnogórskich w Częstochowie 2-3.09.2017 r. 

facebook

Lista zgłoszonych uczestników

 

L.p. Nazwisko i imię Eksponat
1 Alejski Witold

Normag (1938)

Normag (1959)

2 Andrzejewski Andrzej Ursus C 330 (1980)
3 Beba Krzysztof

Ursus C 328 (1967)

Kosa boczna OSA I

4 Biegański Krzysztof Zetor 2511 (1972)
5 Boryczka Eugeniusz Ursus 45 (1961)
6 Brauer Ryszard Lanz Bulldog 45
7 Brodziak Józef

Ursus C 325 (1962)

Zetor 25 K (1960)

8 Buchenfeld Józef Holder B 12 (1958)
9 Buda Wiesław

Ursus 45 (1950)
Ursus C 451 (1960)

Mercedes MB trac turbo 1300 (1980)

10 Buttner Klaus (Niemcy) RS 09 (1961)
11 Cebula Jagoda Holder ED (1957)
12 Chojnacki Jarosław

Sieczkarnia ręczna (1971)

Kosiarka listwowa KZ2.1-1

Agria Agriette 2000 (1950)

Zetor 25 A (1952)

Zetor 25 K (1958)

Zetor 25 K (1951)

13 Chvostal Ladislv Forschritt E 931.50 (1970)
14 Chvostal Maria Pług drewniany, snop pszenica orkisz
15 Ciąder Agnieszka Ursus 308 (1959)
16 Ciąder Filip Gutbrod MF 7
17 Ciąder Piotr Narzędzia do Ursusa C 308 (brona, lisek)
18 Cieślak-Jankowska Sylwia Siewnik ręczny
19 Cygler Andrzej

Zetor 25 A (1958)

Zetor 25 K (1958)

Zetor 3011 Major (1964)

Zetor Super 50 (1964)

20 Demczyszak Jakub Holder B 10
21 Demczyszak Jan Zetor 25 K (1957)
22 Demczyszak Wanda Zetor 3011 (1957)
23 Dmowski Daniel John Deere (1962)
24 Domagała Andrzej Fahr KT 10D
25 Domagała Sylwester

Ursus C 330 (1980)

Ursus C 4011 (1968)

26 Dryja Beata Zetor 25 K (1958)
27 Dryja Jerzy John Deere 820 (1976)
28 Dryja Mateusz Ursus C 330 (1969)
29 Durski Paweł Ursus 45 (1957)
30 Dylewski Przemysław Steyr 18 (1948)
31 Fiala Antonin (Czechy) Svoboda (1939)
32 Filipowiak Michał Zetor 25 K (1957)
33 Folmer Andrzej Ursus C 325
34 Folmer Jolanta Bucher KT10B
35 Fons Katarzyna silnik Deutz MAH 514 (1932)
36 Fons Kazimierz Star 27 L (1968)
37 Fons Łukasz Ferguson TE-20 (1948)
38 Foterek Borys Deutz D 2505 (1965)
39 Franek Mateusz Siewnik KR 25a (1960)
40 Franek Monika

Ursus C 325 (1959)

Kosiarka konna listwowo-palcowa (1959)

41 Franek Zbigniew Kombajn Vistula (1971)
42 Gaj Jacek

Ford N8 (1951)

Ford N8V8 (1951)

Lanz Bulldog 45 (1952)

Ferguson TEA20 (1949)

Zetor 25 (1956)

43 Gembalczyk Marian Hanomag R 16 (1954)
44 Glajcar Tomasz Zetor 25 A (1956)
45 Głaczyńska Klaudia Dołownik konny
46 Głaczyńska Sylwia Ferguson (1948)
47 Głaczyński Patryk Deutz (1956)
48 Głaczyński Piotr John Deere (1941)
49 Gola Jarosław Zetor 25 (1960)
50 Gościniak Irena Ursus 45-1 (1957)
51 Gościniak Tomasz Ursus 45 (1950)
52 Gramsch Krzysztof Agria
53 Grunwald Jarosław Zetor 2435 K (1965)
54 Grzywacz Agata Dzik 21 (1967)
55 Grzywacz Jacek Ursus 308 (1959)
56 Grzywacz Marek  
57 Grzywacz Urszula Porsche Junior (1958)
58 Gwiazdowski Tomasz Wóz konny (1963)
Wialnia (1957)
59 Herman Ryszard Dzik 2 (1972)
60 Hoffmann Tadeusz

Massey Ferguson 35

Ursus 45

61 Hornik Jacek

Lanz Bulldog HR 2 (1925)

Lanz Bulldog 38 PS

62 Hornik Kamil Lanz Bulldog 20 PS (1937)
63 Iwanowicz Janusz Kubota L 140 (1958)
64 Jankowiak Andżelika Ursus 45 (1958)
65 Jankowiak Krzysztof Ursus C 328 (1962)
66 Jankowiak Renata Przyczepa do Ursusa 45
67 Jankowiak Zbigniew Ursus 45 (1952)
68 Jankowski Bartosz Ursus C 328 (1963)
69 Jankowski Marcin Ursus C 25 1962)
70 Jasiorowska Genowefa

Ursus C 328 (1963)

Zetor Super 50 (1962)

71 Jasiorowski Marian

MF 70 (1968)

Gutbrod (1961)

72 Jędrzejczak Alojzy Massey Haris 1951)
Fendt Farmer 3S 1963)
73 Kaczmarek Ireneusz Kopaczka konna (1962)
74 Kaj Pedersen (Dania) Bade motor (1950)
75 Kałużny Zbigniew Kramer K 18 (1938)
76 Kania Jerzy Zetor 25 (1948)
Władimirec (1972)
77 Kansy Jerzy

Zetor 25 (1950)

Władimirec 25 (1983)

78 Kansy Marek Ursus C 328 (1966)
79 Klecha Hieronim

Silnik Slavia (1947)

Silnik Andrychów (1959)

80 Klimczak Jan Rozdrabniacz „Sulęcin”
Rozdrabniacz „Saxona”
81 Klimczak Milena Ursus C 328 (1956)
82 Klub „Dutra” Kiskorosi (Węgry) Dutra U 28
83 Kolpak Henryk

Fahr z boczną kosiarką D 130AH

RS 09

84 Kościuk Paweł Porsche diesel junior (1959)
85 Kozłowski Hubert

Silnik IFA (1960), młocarnia szerokobijąca (1920)

śrutownik na kamienie (1960)

86 Kozłowski Marek Fordson Major (1958)
87 Kubiak Jacek

Ursus 45 (1948)

Kombajn Massey

88 Kułaczkowski Henryk Ursus 308 (1961)
89 Kurowski Michał MF 70 + przyczepka
90 Kurzawski Dariusz Ursus C 328 (1967)
91 Kurzawski Piotr Ursus 328 (1962)
92 Kuś Zbigniew Ursus 328 (1964)
93 Kwaśniewski Krzysztof

Zetor 3011 (1962)

Ursus C 325 (1962)

94 Kwaśniewski Przemysław

Dutra D4KB (1964)

DT 54 (1949)

Zetor Super 50 (1964)

95 Langner Paweł Massey Ferguson 135 (1972)
96 Lanz Bulldog Club Lindena (Niemcy) 4-5 ciągników
97 Larson Magnus (Szwecja) Bulinder Munkell T 55 (1957)
98 Levay Sandor (Węgry)

Dutra D4K

Dutra U 28

Mc Cornik

Hofher

99 Mach Antonin (Czechy) Mini traktor PF 62-4.P. (1963)
100 Majdecki Andrzej Kubota Bulltra ZB1-14 (1983)
101 Majdecki Piotr SABO SACHS 52-151
102 Majorczyk Andrzej Kopaczka konna, radło, brona, pług konny, kultywator
103 Mamala Marian Zetor 25 K (1957)
104 Marcinek Ireneusz Pług konny, kultywator, kopaczka
105 Matczak Karol John Derre H (1946)
106 Materna Andrzej Deutz D40L
107 Materna Katarzyna RS 08 (1956)
108 Matoga Janusz Same Aurora (1977)
109 Matusik Grzegorz Zetor 50 Super (1956)
110 Mazur Rafał Ferguson TE-20 (1949)
111 Mikołajczak Wojciech Forson Dexta (1958)
112 Mirowski Andrzej BM 230 (1959)
Steyr 180 (1949)
Zetor Super 35 (1960)
Ursus C 325 (1960)
113 Misiewicz Sławomir Ursus 45 (1950)
114 Miszczak Izabela Zetor 25 A (1961)
115 Miszczak Piotr Ursus 4011 (1961)
116 NMRiPRS Szreniawa

Silnik Motor Polski

Silnik Klim

Silnik Witte

Silnik Andoria

Lanz Bulldog

117 Nowak Dariusz Ursus 45 (1959)
118 Nowak Leszek

Ursus C 330 (1969)

Śrutownik (1950)

Silnik S 321 (1970)

119 Nowak Mariusz Lanz Bulldog 35 (1938)
120 Obałek Marcin Ursus 308
121 Orzałkiewicz Maciej

Ursus 308 (1962)

Ursus 308 (1959)

Jaromka (1968)

Bungartz K 6 (1944)

122 Orzeł Andrzej Ursus C 328
123 Paczkowski Krzysztof Dzik 2 (1967)
124 Patelka Andrzej

Zetor 25 A

Ferguson

125 Pierściński Leszek

Ferguson TEA 20 (1950)

Ursus C 328 (1962)

MTZ 05 (1985)

Wozidło WNB (Koleba Karolinka)

126 Pijewski Stanisław Ursus 325 (1962)
127 Pindor Grzegorz Pług z początku XX wieku
128 Piotrowski Michał Ursus 308 diesel (1961)
129 Piwońska Joanna Agria 2400
130 Plackowiak Anna RS-08 (1955)
131 Popławski Marek

Unimog 406 V65 (1965)

Silnik S 261C (1961)

132 Postół Henryk Zetor 25 A (1955)
133 Przybylska Wiktoria Zetor 2011 (1966)
134 Przyłucki Julian Ursus C 28 (1961)
135 Rąpała Jerzy Zetor 3011 Major (1963)
136 Rąpała Maria Silnik Ilo, urządzenia do prania
137 Reszczyńska Kalina Steyr (1963)
138 Reszczyński Feliks

Młocarnia (1900)

Młocarnia (1965)

Presa do słomy „Kuna” (1973)

139 Reszczyński Gabriel

Ursus C 325 (1961)

Linde-Guldner AK (1952)

Żniwiarka „Przodownica”

Silnik stacjonarny – 2 szt.

Kierat

Pompa szambiark

Pług obrotowy dwuskibowy (1965)

140 Richter Józef

Deutz F1 n 414 (1937)

Zetor 3011 (1962)

141 Romanowska Elżbieta Ursus C 451 (1956)
142 Rosolski Szymon Dzik 2
143 Rychter Paweł

Zetor 50 Super (1964)

Zetor 25 (1948)

144 Sadowski Bartłomiej Zetor 25 A (1961)
145 Samelczak Babara Massey Ferguson 35 (1960)
146 Samelczak Paweł Massey Ferguson 65 (1958)
147 Samelczak Rafał Zetor Super 50 (1963)
148 Sasin Zbigniew Silnik S 320 (1985)
piła tarczowa do cięcia drewna (1968)
149 Serafin Danuta Ursus C 325 (1961)
150 Sękalski Albert

Zetor 25 K (1957)

Deutz S1L (1954)

151 Siepak Henryk Iseki TB 1400 (1960)
152 Simon Suiker

Młocarnia + przyczepa

Sieczkarnie + przyczepa

Ciągniki 5 szt.

153 Skrzypczak Janusz Ekspozycja gospodarstwa domowego
154 Sokołowski Radosław Ursus C 355 (1976)
155 Staniaszek Marek

Zetor 25 A (1950)

Ursus C 325 (1960)

Silnik Deutz 608

156 Stiller Bernard Lanz Bulldog 45 (1958)
157 Stiller Miłosz Ursus C 325 (1960)
158 Suszka Waldemar Ford 3600 (1974)
159 Sypniewski Wiesław Deutz D 30 S
160 Szramiak Franciszek Zetor 25 K (1960)
162 Szramiak Wojciech Zetor 25 K (1954)
162 Szwon Stanisław Ferguson EF (1959)
164 Szymański Jan Zetor 25 K (1947)
165 Szymański Marcin Dzik 2
166 Szymczak Krzysztof

Zetor 25 A (1950)

Feguson TE 20 (1948)

167 Szymczak Michał Ursus C 328 (1967)
168 Śliwiński Arkadiusz i Radosław Ursus C 328
169 Thiel Monika Pług konny „Grudziądz”
170 Thiel Oliwia Silnik Deutz
171 Thiel Wiktoria Maszynka do siania buraków
172 Thiel Wojciech Silnik Jahne
173 Tomikowski Leszek Ursus C 45 (1959)
174 Urbanowicz Przemysław

Zetor 25 K (1957)

Zetor 4011 (1964)

175 Urbański Konrad Silnik Deutz 1953)
Dołownik do ziemniaków (1958)
176 Von Duxhueweden (Szwecja) Bulinder Munkell T 55 (1953)
177 Walachowski Henryk

Młocarnia MC-7 (1970)

Ursus C 330 (1976)

178 Walerowicz Jerzy

Ursus 45 (1956)

Lanz Bulldog 45 (1947)

179 Walerowicz Małgorzata Ursus 45 (1948)
180 Walkowiak Mariusz

Zetor 25 A (1957)

Kosiarka konna (1957)

181 Wałęsa Marcin Ford 2000 (1969)
182 Wojtaszek Dominik SEV VIERZON Super 201 (1959)
183 Wojtaszek Grzegorz Fendt F 12 (1957)
184 Wojtkowiak Roman Ursus C 330 (1974)
185 Wolka Damian Lanz Bulldog 45 (1952)
186 Wolka Mateusz Zetor Super 50 (1964)
187 Wolniewicz Halina Dzik 21 (1962), pług do Dzika
188 Wolniewicz Jan

Zetor 25 A (1957)

RS 09 (1962)

189 Wolniewicz Mariusz

Zetor 25 K (1957)

Ursus 308

Pług do Zetora 25 (1958)

190 Woźniak Norbert Ursus 328
191 Wrzesiński Wojciech

Renault D-22 (1957)

Młocarnia wąskomłotna kolcówka (1953)

192 Zając Agata Silnik Briggs&Stratton
193 Zamroczyński Marcin MF 70 (1980)
194 Żejmo Krzysztof Agria 4800

 

 

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012