• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XVIII Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 17-18.08.2018 r. 

facebook

Lista zgłoszonych uczestników

  

   
1 Andrzejewski Adam
2 Bartkowiak Szymon
3 Beba Krzysztof
4 Biegański Krzysztof
5 Biegański Tadeusz
6 Boryczka Eugeniusz
7 Brauer Ryszard
8 Brodziak Józef
9 Buchenfeld Józef
10 Buttner Klaus (Niemcy)
11 Chojnacki Jarosław
12 Ciąder Filip
13 Ciąder Piotr
14 Cichowicz Roman
15 Cieślak Jankowska Sylwia
16 Cygler Andrzej
17 Dalecki Tadeusz
18 Demczyszak Jan
19 Demczyszak Wanda
20 Domagała Andrzej
21 Domagała Sylwester
22 Dryja Beata
23 Dryja Jerzy
24 Dryja Mateusz
25 Dudziak Stanisław
26 Durski Paweł
27 Dutra Kiskoros (Węgry)
28 Fiala Antonin
29 Figel Marian
30 Filipowiak Michał
31 Folmer Andrzej
32 Folmer Jolanta
33 Fons Katarzyna
34 Fons Kazimierz
35 Fons Łukasz
36 Franek Aleksandra
37 Franek Mateusz
38 Franek Monika
39 Franek Zbigniew
40 Fuchs Rupert (Austria)
41 Gaj Jacek
42 Gembalczyk Marian
43 Głaczyńska Sylwia
44

Głaczyńska Klaudia

45 Głaczyński Patryk
46 Głaczyński Piotr
47 Gola Jarosław
48 Gościniak Irena
49 Gościniak Tomasz
50 Gramsch Krzysztof
51 Gramsch Wojciech
52 Gros Artur
53 Grunwald Jarosław
54 Grzywacz Agata
55 Grzywacz Damian
56 Grzywacz Jacek
57 Grzywacz Marek
58 Grzywacz Urszula
59 Grzywecki Ireneusz
60 Havelka Martin
61 Hermann Ryszard
62 Hoffmann Paweł
63 Hoffmann Tadeusz
64 Hornik Jacek
65 Hornik Kamil
66 Jankowiak Renata
67 Jankowiak Zbigniew
68 Jankowski Bartosz
69 Jankowski Marcin
70 Jasiorowska Genowefa
71 Jasiorowski Marian
72 Jędrzejczak Alojzy
73 Kaczmarek Marian
74 Kania Jerzy
75 Kania Paweł
76 Kansy Jerzy
77 Kansy Marek
78 Kaźmierczak Andrzej
79 Klecha Hieronim
80 Klimczak Jan
81 Klimczak Milena
82 Kolpak Dorota
83 Kolpak Henryk
84 Kościuk Paweł
85 Kozłowski Hubert
86 Kozłowski Marek
87 Kozłowski Paweł
88 Kropidłowski Marek
89 Kuczma Wiesław
90 Kułaczkowski Henryk
91 Kurowski Michał
92 Kurzawski Dariusz
93 Kurzawski Piotr
94 Kwaśniewski Krzysztof
95 Kwaśniewski Przemysław
96 Lang-Muhr Anton (Austria)
97 Lech Edward
98 Magazyn Wystawowy Polskiej Motoryzacji
99 Majdecki Andrzej
100 Majorczyk Andrzej
101 Mamala Marian
102 Marcinek Ireneusz
103 Matczak Karol
104 Materna Andrzej
105 Materna Katarzyna
106 Matuszewski Stanisław
107 Mazur Rafał
108 Michałowski Józef
109 Mikołajczak Wojciech
110 Mirowski Andrzej
111 Misiewicz Sławomir
112 Miszczak Izabela
113 Miszczak Piotr
114 Nowak Jan
115 Nowak Leszek
116 Nowak Mariusz
117 Nowak Mateusz
118

Nowak Waldemar

119 Olizar Janusz
120 Orzałkiewicz Maciej
121 Orzałkiewicz Maria
122 Orzeł Andrzej
123 Parzonka Marcin
124 Patelka Andrzej
125 Petersen Kaj (Dania)
126 Pierścinski Leszek
127 Pietrzykowski Marek
128 Pindor Grzegorz
129 Piotrowski Michał
130 Piwońska Joanna
131 Plackowiak Anna
132 Popławski Marek
133 Postół Henryk
134 Przyłucki Julian
135 Radny Paweł
136 Rąpała Jerzy
137 Rąpała Maria
138 Reszczyńska Kalina
139 Reszczyński Feliks
140 Reszczyński Gabriel
141 Richter Józef
142 Robaszewski Henryk
143 Romanowski Leszek
144 Rosolski Szymon
145 Rychter Franciszek
146 Rychter Paweł
147 Sasin Zbigniew
148 Serafin Danuta
149 Sękalski Albert
150 Siedlak Natalia
151 Sikorski Stanisław
152 Skrzypczak Janusz
153 Skupiński Piotr
154 Sternekicker Gunther (Niemcy)
155 Stiller Bernard
156 Stiller Miłosz
157 Stopa Bartosz
158 Stróżyk Robert
159

Suiker Simon

160

Suszka Waldemar

161 Szramiak Franciszek
162 Szramiak Wojciech
163 Szymański Jan
164 Szymański Marcin
165 Szymczak Krzysztof
166 Szymoniak Anna
167 Thiel Monika
168 Thiel Oliwia
169 Thiel Wojciech
170 Tomczak Witold
171 Tomikowski Leszek
172 Tomków Roman
173 Urbański Konrad
174 Walachowski Henryk
175 Walerowicz Jerzy
176 Walerowicz Małgorzata
177 Walkowiak Mariusz
178 Wielgosz Robert
179 Wiśniewska Agnieszka
180 Wiśniewski Tomasz
181 Wojtaszek Dominik
182 Wojtaszek Grzegorz
183 Wojtkowiak Roman
184 Wolniewicz Halina
185 Wolniewicz Jan
186 Wolniewicz Mariusz
187 Wrzesiński Wojciech
188 Zając Agata
189

Zaremba Jan (Niemcy)

190 Zauner Josef (Austria)
191 Zawadzki Łukasz
192 Zmyślony Tomasz
192 Żejmo Hanna
193 Żejmo Krzysztof

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012