• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XX Międzynarodowy Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach odbędzie się 20-21.08.2022 r.

facebook

Lista zgłoszonych uczestników

Lista wystawców XX Międzynarodowego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach.

 

1 Barczykowski Bronisław Jakubowo Porsche A111 (1954)
2 Barczykowski Bronisław Jakubowo Porsche P111 (1957)
3 Barisco Ivre Deszczno Deutz D131L
4 Bartkowiak Szymon Kuźnia Trzcińska Deutz F2L612 (1956)
5 Bączyk Ryszard Kościan Zetor Super 50 (1966)
6 Beba Krzysztof Włoszakowice Ursus C 328 (1960), kosa boczna OSA 1
7 Boczar Michał Zagrodno Zetor 3011 (1966)
8 Bollensdorf Horst Muncheberg W50 -LA
9 Borzęcki Michał Chodlewo Ursus C 328 (1959)
10 Borzęcki Michał Chodlewo Zetor 25 K (1950)
11 Borzęcki Michał Chodlewo Fendt Xaver FW 237 (1959)
12 Biegański Krzysztof Koszanowo Ursus C 328 (1967)
13 Rajczyk Robert Chwalęcin Ursus C 330 (1976) Pług podorywkowy PZ-5A
14 Budzisz Andrzej Chodlewo John Deere D (1934)
15 Budzisz Andrzej Chodlewo John Deere Lanz 300 (1960)
16 Budzisz Andrzej Chodlewo Ferguson TEA 20 (1950)
17 Budzisz Andrzej Chodlewo Pług Unia Gridziądz (1958)
18 Chojnacki Jarosław Mórkowo Zetor 25 K (1950)
19 Chojnacki Jarosław Mórkowo Zetor 25 K (1958)
20 Chojnacki Jarosław Mórkowo Agria Agriette (1952)
21 Ciąder Filip Leszno Pług Grudziądz (1967)
22 Ciąder Piotr Leszno Ursus C 308 (1959)
23 Cieślik Andrzej Leszno Ursus C 330 (1975)
24 Czarnecki Dariusz Kłanino Massey Ferguson 35 (1956)
25 Cygler Andrzej Wilkowice Zetor 25K (1958)
26 Cygler Andrzej Wilkowice Zetor 25A (1958)
27 Cygler Andrzej Wilkowice Zetor Major 3011 (1964)
28 Cygler Andrzej Wilkowice Zetor 25 A (1950)
29 Cygler Andrzej Wilkowice Zetor Super 50 (1964)
30 Dalecka Mariola Cekcyn ILO (1941)
31 Dalecki Tadeusz Cekcyn Deutz FZL 612 (1959)
32 Demczyszak Jakub Prochowice przyczepa dowożenia ludzi (1962)
33 Demczyszak Jan Prochowice Zetor 25 K (1957)
34 Demczyszak Jan Prochowice Magirus Deutz (1963)
35 Demczyszak Wanda Prochowice Holder B10 (1956)
36 Domagała Andrzej Domachowo Ducher-Guyer – przyczepa (1951)
37 Domagała Andrzej Domachowo Bucher-Guyer (1951)
38 Domagała Andrzej Domachowo Fahr D88 (1960)
39 Domagała Sylwester Wilkowice Ursus C 330 M (1987)
40 Domagała Sylwester Wilkowice Massey Ferguson 255 (1988)
41 Domagała Sylwester Wilkowice John Deere 3130 (1974)
42 Franczuk Kacper Wilkowice Ursus C 330 (1981)
43 Derlichowski Adam Klęka Ursus C 328 (1965)
44 Weselak Natalia Prochowice Kosiarka wrzecionowa (1960)
45 Dryja Jerzy Prochowice Przyczepa rolnicza 2-osiowa (1965)
46 Dryja Mateusz Prochowice Ursus C 330 (1969)
47 Durski Paweł Taczanów Drugi Ursus C 45 (1957)
48 Figiel Marian Tuchola Ferguson 25 (1956)
49 Filipowiak Michał Kołaczkowice Ursus C 25 (1961)
50 Filipowiak Michał Kołaczkowice Vierzon 204 (1958)
51 Folmer Jolanta Koszalin opielacz konny
52 Folmer Andrzej Koszalin Fendt F 12 (1950)
53 Fons Aleksandra Sicienko Przyczepa Autosan D44B (1982)
54 Fons Katarzyna Sicienko Zetor 25A (1949)
55 Fons Kazimierz Sicienko Ursus C 451 (1960)
56 Fons Kazimierz Sicienko Star 27L (1968)
57 Fons Łukasz Sicienko Mc Cormick Farmall DGD4 (1954)
58 Franek Monika Sierpowo Stoisko gospodarstwa domowego
59 Franek Mateusz Sierpowo Ursus C 325 (1959)
60 Franek Aleksandra Sierpowo Pługi konne
61 Franek Zbigniew Sierpowo Vistula KZB-33 (1971)
62 Frąckowiak Piotr Niemarzyn Ursus C 328 (1965)
63 Gaj Jacek Środa Wielkopolska Silnik stacjonarny Detroit 6V92 (1975)
64 Gaj Jacek Środa Wielkopolska Kirowiec K700 (1979)
65 Gaj Jacek Środa Wielkopolska Ferguson 135 (1979)
66 Gaj Jacek Środa Wielkopolska Lanz Bulldog 25 (1948)
67 Gaj Jacek Środa Wielkopolska Zetor 25 (1951)
68 Gaj Jacek Środa Wielkopolska Ford N8 (1951)
69 Gaj Jacek Środa Wielkopolska Ford N8 V8 (1951)
70 Galisiewicz Maria Strzelce Kraj TZ-4K-14 (1978)
71 Gembalczyk Paulina Raszczyce Holder B12 (1958)
72 Gembalczyk Marian Raszczyce Massey Ferguson Elf ( 1962)
73 Głaczyńska Klaudia Poznań John Deere La (1930)
74 Głaczyńska Sylwia Poznań Massey Harris
75 Głaczyński Patryk Poznań Pług John Deere N 44
76 Głaczyński Patryk Poznań John Deere A (1945)
77 Głaczyński Patryk Poznań Farmall F 20 (1938)
78 Głaczyński Patryk Poznań Mc Cormic (1958)
79 Głaczyński Piotr Poznań John Deere B (1941)
80 Gławdel Marcin Strzelce Kraj Ferguson TEA (1954)
81 Gola Jarosław Lubliniec Zetor 25 (1960)
82 Gościniak Joanna Leszno Ursus C 330 (1981)
83 Gościniak Tomasz Leszno Ursus 45 (1950)
84 Gościniak Irena Leszno Ursus C 451 (1956)
85 Grunwald Jarosław Rybnik Dzik 21 (1963)
86 Grunwald Jarosław Rybnik Deutz F2L612 (1958)
87 Grunwald Piotr Nieborowice Ursus C 328 (1967)
88 Grunwald Rafał Książenice Ferguson TEA 20 (1950)
89 Grunwald Rafał Książenice Zetor 3011 (1960)
90 Grzywacz Agata Łochowice Hoder E2 (1956)
91 Grzywacz Marek Leszyce Same (1965)
92 Grzywacz Marek Leszyce John Deere 111 (1980)
93 Grzywacz Jacek Łochowice Ursus C 308 (1961)
94 Grzywacz Jacek Łochowice Dzik 21 (1971)
95 Gutswa Szymon Kraków Ursus C 328 (1966)
96 Hermann Ryszard Sępolno Krajeńskie silnik Deutz (1936) silnik typu Dzik 2 (1970)
97 Hoffmann Tadeusz Popowo Wonieskie MF 35
98 Hoffmann Tadeusz Popowo Wonieskie Ursus 451 (1958)
99 Hornik Jacek Bielsko Biała Ursus C 45 G (1953)
100 Hornik Jacek Bielsko Biała Lanz Bulldog 38 PS (1938)
101 Hornik Jacek Bielsko Biała Lanz Bulldog HR 2 (1925)
102 Hornik Jacek Bielsko Biała Lanz Bulldog HR 5 (1929)
103 Hornik Kamil Bielsko Biała Fordson E27N Hale Track (1947)
104 Hornik Kamil Bielsko Biała Lanz Bulldog D7531 (1938)
105 Hornik Kamil Bielsko Biała Ursus C 451 (1956)
106 Jankowiak Krzysztof Gowarzewo Ursus C 328 (1963)
107 Jankowiak Anna Księginki Ursus C 328 (1962)
108 Jankowiak Krzysztof Księginki Ursus 45 (1952)
109 Jankowiak Renata Księginki Pług -3 skibowy do Ursusa 45 (1960)
110 Jankowiak Zbigniew Księginki Ursus 45 (1958)
112 Jankowska Joanna Chrzypsko Wielkie Ursus C 328 (1963)
113 Jankowska Sylwia Buszów JOL (1955) Pług dwuskibowy Grudziądz (1962)
114 Jankowski Bartosz Chrzypsko Wielkie Ursus C 325 (1961)
115 Jankowski Kacper Dolsk Ursus C 328 (1963)
116 Jankowski Marcin Buszów Ursus C 325 (1962)
117 Jasiorowska Genowefa Lisi Ogon Ursus C 28 (1963)
118 Jasiorowski Marian LIsi Ogon Ursus C 28(1964)
119 Błędzińska Oliwia LIsi Ogon MF 70 (1973)
12 Jastrząbek Andrzej BiałaPPierusza Same Leone (1970)
121 Jędrzejczak Alojzy Ugory Porshe 109 Junior (1959)
122 Jędrzejczak Alojzy Ugory Mesko RJS 1 (1995)
123 Łuszpiński Andrzej Aleksandrów modele lokomobili parowej
124 Kowalski Sławomir Dębno Polskie Ursus 4011 (1969)
125 Musielak Tadeusz Szkaradowo Zetor 5511 (1970)
126 Krzyżosiak Adrian Szkaradowo Ursus C 355 (1973)
127 Krzyżosiak Adrian Szkaradowo Ursus C 360 (1981)
128 Krzyżosiak Adrian Szkaradowo Ursus 914 (1989)
129 Kania Jerzy Poznań Ursus C 325 (1961)
130 Kania Jerzy Poznań Kramer (1949)
131 Kansy Jerzy Lubliniec WładimiriecT-25
132 Kansy Marek Lubliniec Ursus C 328 (1966)
133 Kansy Magda Lubliniec Gutbrod 1050 (1963)
134 Karolak Wioletta Szlichtyngowa Zetor 3011 (1961), siewnik
135 Kazimierz Jacek Wilkowice WładimiriecT-25 A2 (1989)
136 Kaźmierczak Andrzej Bydgoszcz Ursus C 45
137 Klecha Hieronim Bronikowo silnik stacjonarny
138 Klecha Hieronim Bronikowo silnik stacjonarny
139 Walachowski Jarosław Karmin silnik S-60 (1958)
140 Kolan Jacek Krzywiń Ursus C 330 (1974)
141 Kozłowski Paweł Rogalin Zetor Super50(1957)
142 Kozłowski Paweł Rogalin Zetor 25 K (1961)
143 Kropidłowski Marek Owieczki Ursus 45 (1948)
144 Kubiak Jacek Wierzbno Kombajn „Massey Ferguson”
145 Kurzawski Dariusz Żary Ursus C 328 (1967)
146 Jędrzejewski Damian Żary Ursus 4011 (1967)
147 Kozłowski Marek Wilkowice silnik stacjonarny Ilo (1959) silnik IFA (1964)
148 Kozłowski Marek Wilkowice Ursus C 325 (1963)
149 Kozłowski Marek Wilkowice Fordson Super (1956)
150 Kozłowski Marek Wilkowice Gutbrod S10 (1962)
151 Kozłowski Marek Wilkowice Fordson 148 (1948)
152 Kurzawski Piotr Żary Ursus 45 (1959)
153 Kurzawski Piotr Żary Ursus C 325 (1960)
154 Kurzawski Piotr Żary Zetor 2011 (1962)
155 Kwaśniewski Krzysztof Bryski Zetor Super 50 (1964)
156 Kwaśniewski Przemysław Bryski Dutra D4KB (1962)
157 Kwaśniewski Przemysław Bryski DT 54 (1949)
158 Kwaśniewski Przemysław Góra św. Małgorzaty Massey Haris Pony (1962)
159 Matławski Maciej Wilkowice Ursus C 360 (1982)
160 Majchrzak Andrzej Kicin Zetor 25K (1959) Komar 2 (1968)
161 Majdecki Andrzej Radomsko Kubota ASTE A-13 (1978)
162 Materna Andrzej Tuchorza Deutz D40L (1964)
163 Materna Katarzyna Tuchorza Ursus C 355 (1976)
164 Materna Tomasz Tuchorza silnik stacjonarny S 301 (1965)
165 Matusik Grzegorz Wegrów Massey Ferguson 35
166 Matusik Grzegorz Węgrów Zetor Super 50 (1966)
167 Matuszewski Stanisław Wilkowice Pług konny na kołach, Ursus 308
168 Mazur Rafał Koszalin John Deere 110 (1974)
169 Mieczkowski Mateusz Stare Kurowo Pług Unia Gridziądz P2 (1958)
170 Mikołajczak Wojciech Sicienko Dzik 2 z przyczepą (1968)
171 Mirowski Andrzej Krosnowa Ursus 2802 (1990)
172 Mirowski Andrzej Krosnowa Ursus 353(1969)
173 Mirowski Andrzej Krosnowa Ursus C 325 (1961)
174 Mirowski Andrzej Krosnowa Ursus C 328 (1964)
175 Mirowski Andrzej Krosnowa Fendt F-12 (1956)
176 Miszczak Izabela Staniewice silnik stacjonarny S-301(1973)
177 Miszczak Piotr Staniewice Ursus C 25 (1961)
178 Nowak Dariusz Śrem Ford 2000 (1969)
179 Pinceki Mikołaj Witowo Ursus C 360 (1980)
180 Pinceki Mikołaj Witowo Ursus C 45 (1961)
181 Płaziuk Grzegorz Wioska Ursus C 330 (1975)
182 Nalepiński Łukasz Szlichtyngowa Ursus C 330 (1972)
183 Nowak Leszek Wielisławice Ursus C 355 (1971)
184 Nowak Leszek Wielisławice Ursus C 385 (1969)
185 Nowak Leszek Wielisławice Ursus 1224 (1979)
186 Nowak Leszek Wielisławice RS 09 (1960)
187 Nowak Nikodem Wilkowice ciągnik z silnikiem Dzik 2 i narzędzia konne
188 Nowak Mariusz Goraniec Ursus C 1948)
189 Nowak Paweł Goraniec Pług ciągany do Ursusa C 45
190 Obidziński Przemysław Gliwice Ursus 330 (1982)
191 Orzałkiewicz Maciej Leszno Ursus 308 (1958)
192 Orzałkiewicz Maciej Leszno Ursus 308 (1954)
193 Orzałkiewicz Maciej Leszno Ursus 308 (1961)
194 Orzałkiewicz Maria Leszno Ursus 308 (1962)
195 Otto Adam   Ursus 328 (1968)
196 Otto Adam   Ursus 4011 (1967)
197 Osuch Jan Świątniki Zetor 25 A (1960)
198 Osuch Jan Świątniki Fendt 105 (1974)
199 Osuch Jan Świątniki John Deere 1030 (1978)
200 Osuch Jan Świątniki Ursus C 328 (1965)
201 Parzonka Marcin Trzcinica Holder AM 2
202 Patelka Andrzej Stęszew Ursus C 45 (1958)
203 Patelka Andrzej Stęszew John Deere (1964)
204 Przestacki Michał Wola Książęca Ursus C 328 (1963)
205 Pierściński Leszek Dobrzyca Dzik 214K (1973)
206 Pietrzykowski Marek Klanino Massey Harris (1949)
207 Pindor Grzegorz Holendry Baranowskie Agria Baby (1961)
208 Piotrowski Michał Golub-Dobrzyń Ursus C 308 (trójkołowy)
209 Plackowiak Anna Poznań Zetor 25 (1948)
210 Pietrowiak Ryszard Wilkowice Ursus C 330 (1970)
211 Pietrowiak Ryszard Wilkowice Ursus 912 (1989)
212 Popławski Marek Łazy Unimog 406 (1965)
213 Popławski Marek Łazy Ursus C 325 (1962)
214 Popławski Marek Łazy Kosiarka listwowa OSA (1970)
215 Postół Henryk Wilkowice Zetor 25 A
216 Przyłucki Julian Leszno Kubota (1980)
217 Pulda Jan Gorzów Wlkp Ford Fordson (1921)
218 Radny Paweł Jastrzębsko Stare Ursus C 4011 (1969)
219 Radny Paweł Jastrzębsko Stare Ursus C 328 (1966)
220 Rąpała Jerzy Godków Osiedle Zetor 2011 (1963) Komar sztywniak 232 (1964)
221 Rąpała Maria Godków Osiedle Guldner PS 15 (1961)
222 Reszczyński Gabriel Wilkowice Guldner AK 8 (1958)
223 Reszczyński Gabriel Wilkowice Ursus C 360 (1986)
224 Reszczyński Gabriel Wilkowice Ursus C 325 (1961)
225 Reszczyński Gabriel Wilkowice Bizon Super ZO56 (1984)
226 Rychter Paweł Oborniki Śląskie Ursus 4011 (1969)
227 Rosolski Szymon Śmigiel Ferguson TEA 20 (1956)
228 Rolnik Błażej Tarchalin Ursus C 360 (1978)
229 Rolnik Błażej   Ursus C 330 (1975)
230 Rus Piotr Rychwałdek Wheel Morse (1963), silnik stacjonarny Fairbanks
231 Rzepecki Bartłomiej Samarzewo Hanomag Perfekt 300 (1964)
232 Rzepecki Henryk Ksawerów Hela Lanz D112E (1958)
233 Samelczak Rafał Bucz Ursus C 335 (1982)
234 Saladra Georg (Niemcy) Amberg Deutz F1M414 (1939)
235 Sasin Zbigniew Golinka silnik S 320, Dzik
236 Serafin Danuta Strzelce Krajeńskie Ursus C 325 (1963)
237 Siejak Paweł Pelikan Lanz Bulldog 20 (1947)
238 Skrzypczak Marian Osieczna Ursus 25 (1962)
239 Skrzypczak Marian Osieczna Zetor 25K (1957)
240 Skrzypczak Piotr Kiełczewo Kosiarka konna (1959),radła konne
241 Stawiński Krzysztof Wyciążkowo Ursus C 328
242 Sternekicver Gunter Letschin Wasservedampfer Motor H65
243 Stiller Bernard Boguszyn Pług do Lanza 25
244 Stiller Bernard Boguszyn Lanz Bulldog 25 (1936)
245 Stiller Bernard Boguszyn Ursus C 325 (1960)
246 Stiller Miłosz Boguszyn Lanz Bulldog 45 (1950)
247 Staniaszek Marek Stare Budy Ursus C 325 (1960)
248 Staniaszek Marek Stare Budy Ursus C 328 (1960)
249 Stachowiak Patryk Wilkowice Ursus C 360 (1977)
250 Stawiński Krzysztof Wyciążkowo Ursus C 328 (1965)
251 Suiker Simon Goszczanowiec Kramer
252 Suiker Simon Goszczanowiec Kramer
253 Suiker Simon Goszczanowiec Kramer
254 Suiker Simon Goszczanowiec Kramer
255 Suiker Simon Goszczanowiec Kramer
256 Suiker Simon Goszczanowiec Kramer
257 Suiker Simon Goszczanowiec Kramer
258 Suiker Simon Goszczanowiec Kramer
259 Suszka Waldemra Wilkowice Ford 3600 (1974)
260 Suszka Hubert Wilkowice C 330 (1968)
261 Szajek Paweł Śrem Pług -2 skibowy PZ1A (1962)
262 Szramiak Franciszek Długie Stare Zetor 25 K
263 Szymczak Krzysztof Boguszyn Ferguson TE-20 (1948)
264 Szymczak Krzysztof Boguszyn Mc Cornik Intenational Farmall D3 (1954)
265 Szymczak Krzysztof Boguszyn Bolinder Munkell/Volvo BM-10 (1946)
266 Walerowicz Jerzy Łaszew Ursus C 45 (1956)
267 Walerowicz Jerzy Łaszew Ursus C 45 (1948)
268 Walerowicz Małgorzata Łaszew Lanz Bulldog (1947)
269 Walkowiak Mariusz Osowo Ursus 308 (1961)
270 Walkowiak Mariusz Osowo Dzik 2 (1965)
271 Wieczorek Wojciech Lipno Pług 5-skibowy Unia PZ 5A (1962)
272 Wielgosz Robert Dąbrowa Ursus C 328 (1964)
273 Wielgosz Artur Dąbrowa Pług Unia Gridziądz Pz5A (1964)
274 Wielgosz Robert Dąbrowa Dzik 2 (1969)
275 Wiśniewska Agnieszka Staniewice Ferguson FE 35 (1955)
276 Wiśniewski Tomasz Staniewice Monax AWK 107D (1956)
277 Wolfgang Peter Deszczno Nośnik narzędzi
278 Wolka Damian Woźniki Śl Lanz Bulldog 45 (1939)
279 Wolniewicz Halina Jarocin silnik stacjonarny ES 301D (1971) silnik stacjonarny ES 14C102 (1988) silnik stacjonarny Deutz MAH 711 (1935)
280 Wolniewicz Jan Jarocin Żuk A11B 1988
281 Wolniewicz Jan Jarocin Ursus C 328 (1965)
282 Wolniewicz Mariusz Jarocin Zetor 25 K (1958)
283 Wojtaszek Grzegorz Kowalew FSFV Vierzon Super 204 (1959)
284 Wojtaszek Dominik Kowalew KL Bulldog (1950)
285 Wieczorek Roman Lipno Ursus C 330 (1973)
286 Wrzesiński Wojciech Zapust 5 Steyr 80 (1956)
287 Zaręba Jan Lauchhammer (Niemcy) Farmtrac/Escort 335
288 Zmyślony Tomasz Dobrzyca MTZ 05 (1976)
289 Zujewski Szymon Wysogotowo Lanz Bulldog
290 Zujewski Szymon Wysogotowo Zetor 25 K
291 Kaczmarek Marian Zduny Zetor 25K (1941)
292 Kaczmarek Marian Zduny Zetor 3011 Major (1960)
293 Kaczmarek Marian Zduny Ursus C 328 (1966)
294 Romanowski Leszek Puszczykowo Ursus C 451 (1956)
295 Kałmuczak Zygmunt Święciechowa Deere Lanz 11-ZOS (1975)
296 Richter Józef Lubecko Ursus C 451 (1957)
297 Richter Józef Lubecko Pług ciągany do Ursusa C 45
298 Pijewski Józef Lubecko Ursus C 328 (1965)
299 Klich Bogdan Leszno Ursus C 25 (1958)
300 Śliwiński Arkadiusz Wola Rasztowska Ursus C 328 (1964)
301 Świtała Lidia Golina Wielka Pług zawieszany PZ – 5A (1962)
302 Krumpolc Adam Golina Wielka WładimiriecT-25 (1985)
303 Warzocha Zbigniew Żarczyn Zetor 25K (1952)
304 Walorski Nikodem Stara Krobia Ursus 308 (1962)
305 Butner Klaus Letschin Fortschritt ZT 300D (1982)
306 Butner Klaus Letschin RS 09 (1961)
307 Wiadrowski Paweł Warka Rekord Schmotzer (1956)
308 Wiadrowska Agnieszka Warka Volvo T 22 (1951)
309 Michalak Radosław Wyrębin Ursus C 328 (1966)
310 Szturc Marian Hażlach Case Vierzon Super 200 (1961)
311 Szturc Kamil Hażlach Lanz Hela D 230 (1961)
312 Zabłocki Andrzej Otmuchów Ursus C 328 (1963)
313 Kendlik Kazimierz Otmuchów Ursus C 325 (1960)
314 Zawadzki Łukasz Ochaby Wielkie Deutz 2FL612
315 Sobala Sławomir Wrocław John Deere V8 (1971)
316 Narodowe Muzeum Techniki Warszawa Ursus C 45
317 Narodowe Muzeum Techniki Warszawa Titan/IHC
318 Narodowe Muzeum Rolnictwa Szreniawa Ursus C 328 (numer 001)
319 Narodowe Muzeum Rolnictwa Szreniawa Ursus C 342
320 Muzeum Moto-Nostalgia Nieborów Ursus U 310
321 Muzeum Moto-Nostalgia Nieborów Ursus U 610
322 Muzeum Moto-Nostalgia Nieborów Ursus U 710
323 Muzeum Moto-Nostalgia Nieborów Ursus U 342/345
324 Koszel Sylwester Wartkowo Star 200
325 Kuś Zygmunt Pleszew Ursus C 328
326 Bertrand Bartosz Robakowo Ursus C 45
327 Jarzembiński Mateusz Robakowo Ursus C 45
328 Bertrand Tomasz Robakowo Pampa
329 Zdanowski Adam Gdańsk traktorek
330 Klimczak Jan Jaworzno Ursus C 328 (1965)
331 Klimczak Milena Jawoczno Dzik 21-K

 

 

 

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012