Lista zgłoszonych kolekcjonerów na XXI Międzynarodowy Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach.
Stan na dzień 10.08.2023 roku. Przyjmowanie zgłoszeń jest zakończone
1 | Adamczak Franciszek | Zetor Super 50 (1963) |
2 | Barczykowski Bronisław |
Pług Obrotowy Konny Reno Burgunt RSJ 1 Fordson Super Major Fendt 275 GT |
3 | Bączyk Ryszard | Zetor Super 50 (1966) |
4 | Beba Krzysztof | Ursus c 328 (1966) |
5 | Biegański Krzysztof | |
6 | Boczar Michał | Zetor Major 3011 (1966) |
7 | Borzęcki Michał |
Zetor 25k (1950) Fendt Xaver FV 237 (1959) Ursus c 328 (1963)
|
8 | Budzisz Andrzej |
John Deere D (1934) Ferguson Tea 20 (1950) |
9 | Bżdziel Mikołaj | Ursus c 4011 (1968) |
10 | Cegiełka Bartosz | Ursus C 328 (1964) |
11 | Chojnacki Jarosław |
Zetor 25K (1950) Zetor 25K (1957) Agria Agriatta 2000 (1952) |
12 | Chudy Michał | Massey Ferguson 188 (1975) |
13 | Ciąder Filip | Gutbrod MF 7 (1955) |
14 | Ciąder Piotr | Pług Unia Grudziądz (1967) |
15 | Cygler Andrzej |
Zetor 25A(1958) Zetor 25K (1958) Zetor Super 50 (1964) Zetor Major 3011 (1962) |
16 | Dalecka Mariola |
Silnik Stacjonarny Ilo (1941) Silnik Stacjonarny Konig Motor (1936) |
17 | Dalecki Tadeusz | Deutz F2L 612 (1959) |
18 | Demczyszak Jan |
Holder b10 (1956) Mc Magirus (1961) |
19 | Demczyszak Wanda |
Przyczepka mała ciągnikowa do Holdera b 10 (1956) Pług Konny (1931) |
20 | Derlichowski Adam | Fendt Xaver Farmer 2 (1961) |
21 | Dłochocki Paweł | Ursus C 4011 (1967) |
22 | Domagała Andrzej |
Bucher KT10 (1952) Przyczepa do Buchera |
23 | Domagała Sylwester |
Ursus C330M (1987) Ursus 4011 (1968) Ursus C330M (1990) Massey Ferguson 255 (19880 John Deere 3130 (1974) Przyczepa D44 (1968) Przyczepa D45 (1967) |
24 | Dudziak Stanisław | Zetor 25K (1958) |
25 | Durski Paweł | Ursus c 45 (1957) |
26 | Erenfeld Józef | Mc Cornick D324 (1958) |
27 | Fiedor Bartosz | Silnik Stacjonarny Bernard S.I.M.A.I W 110 |
28 | Figiel Marian | Massey Ferguson 35 (1956) |
29 | Filipowiak Michał |
Ursus c 325 (1961) SFV 204 (1958) |
30 | Fons Agata | Holder ED 2 (1956) |
31 | Fons Aleksandra |
Ursus c 328 (1963) Pług PZ 1A (1960) |
32 | Fons Katarzyna | Silnik Stacjonarny Deutz MAH 514 (1932) |
33 | Fons Kazimierz |
Star 27L (1968) Ursus c 325 (1962) Przyczepa Autosan D 44 (1982) |
34 | Fons Łukasz | Mc Cormick Farmall DGD 4 (1954) |
35 | Franczuk Kacper | Ursus C 330(1981) |
36 | Franek Aleksandra | Pług Konny Jednoskibowy |
37 | Franek Mateusz | Ursus c 325 (1959) |
38 | Franek Monika | Radło Konne Drewniane |
39 | Franek Zbigniew | Kombajn Vistula KZB-3B (1971) |
40 | Frąckowiak Przemysław | Ursus 914 (1989) |
41 | Gaj Jacek |
Kirowiec K700 (1980) Ford n8 (1951) Ford V8 (1951) Ferguson 135 (1978) |
42 | Garbacz Andrzej |
Eicher SC 200 Puma (1960) Pług dwuskibowy typ Sam |
43 | Gembalczyk Marian | Massey Ferguson elf (1962) |
44 | Gembalczyk Paulina | Holder b 12 (1958) |
45 | Gerliński Wojciech | Zetor 7011 |
46 | Gierszał Mateusz | Silnik Andoria S-15 1HC 102 (1975) |
47 | Giezek Zenon | Ursus c 328 (1963) |
48 | Glapka Józef |
Ursus c 330 (1980) Ursus c 328 (1964) Ferguson ted 20 (1960) |
49 | Głaczyńska Klaudia |
Ferguson tea 20 John Deere LA |
50 | Głaczyńska Sylwia | Zetor 25 |
51 | Głaczyński Patryk |
Farmall F 20 McCormnick 235 |
52 | Głaczyński Piotr |
Porsche Diesel Standart 239 John Deere B |
53 | Gławdel Marcin | Ferguson TEA 20 (1954) |
54 | Gościniak Irena | Ursus c 330 (1984) |
55 | Gościniak Tomasz | Ursus c 45 (1950) |
56 | Gramsch Krzysztof |
RS-09 (1961) Ursus c330 (1976) |
57 | Grunwald Grażyna | Deutz F2L612 (1958) |
58 | Grunwald Jarosław | Ursus c4011 (1963) |
59 | Grunwald Piotr |
Ursus c 328 (1967) Ursus c 355 (1970) |
60 | Grunwald Rafał |
Kramer 350Export s (1964) Warchołowski wt30b (1965) John Deree 316 (1982) Pług konny (1950) |
61 | Grzywacz Jacek |
Ursus c 308 (1959) Dzik 21 (1970) |
62 | Grzywacz Marek | John Deere (1975) |
63 | Grzywcz Urszula | Ursus c 308 (1960) |
64 | Gutswa Szymon |
Młocarnia pasowa Ursus C 328 (1964) |
65 | Hasiński Aleksander | Ursus c 335 z Kosiarką Listwową (1972) Wersja Eksportowa |
66 | Hayser Karol | Ursus C 328 (1965) |
67 | Hermann Ryszard |
Silnik Deutz (1927) Dzik 2 (1975) WFM (1955) |
68 | Hoffmann Tadeusz | Ursus c 451 (1958) |
69 | Hornik Jacek |
Ursus c 45G (1953) IHC Titan 10-20 (1919) Lanz Bulldog HRS (1929) Silnik Stacjonarny Ursus (1912) |
70 | Hornik Kamil |
Fordson E27U (1947), Lanz Bulldog HR7 (1937) Lanz Bulldpg 25 PS (1939) |
71 | Jabłoński Maciej |
Ursus c 325 (1960) Ursus c 330 (1968) |
72 | Jankowiak Krzysztof | Ursus c 328 (1963) |
73 | Jankowiak Krzysztof | Fordson F (1924) |
74 | Jankowiak Tomasz | Man 2f1 (1962) |
75 | Jankowiak Zbigniew | Ursus c 45 (1956) |
76 | Jankowska Joanna | Ursus c 325 (1962) |
77 | Jankowska Lidia | Ursus c 45 (1954) |
78 | Jankowska-Cieślak Sylwia | Ciągnik Ilo (1955) |
79 | Jankowski Bartosz | Ursus c 328 (1963) |
80 | Jankowski Kacper | Ursus c 328 (1963) |
81 | Jankowski Marcin |
Ursus c 325 (1962) Pług Dwuskibowy Grudziądz (1960) |
82 | Jankowski Robert | Deutz F1L (1952) |
83 | Jasiński Rafał | Ursus C 325 (1961) |
84 | Jasiorowska Genowefa | Ursus c 328 (1963) |
85 | Jasiorowski Marian |
Zetor major 3011 (1963) Mf 70 (1974) |
86 | Jastrząbek Andrzej | Same (1970) |
87 | Jędryczka Mariusz |
Ursus c 330 Turbo (1986) Deutz D2505 (1968) |
88 | Jędrzejczak Alojzy |
Kramer kl 200 (1959) RSJ 1 (1990) trzy Silniki Stacjonarne Benzynowe |
89 | Jędrzejewski Damian | Ursus C 328 (1967) |
90 | Jurski Jerzy | Zetor 25 A (1960) |
91 | Kaczmarek Marian |
Zetor 25 K (1951) Ursus c 4011 (1968) Młocarnia Niemiecka Lata 20-te |
92 | Kaczmarek Stachowiak Wioletta | Agromet (1989) |
93 | Kania Jerzy | Mc Cormick (1961) |
94 | Kaźmierczak Andrzej |
Ursus C 45 silnik Deutz MA 308 silnik Slavia 5HD silnik Deutz silnik Farymann silnik duński 2T MF 70 |
95 | Klecha Andrzej | Samojezdny Walec Drogowy (1966) |
96 | Klecha Hieronim |
Slavia Lata Pięćdziesiąte Silnik Andrychowski (1958) |
97 | Klimczak Jan | Steyr (1961) |
98 | Klimczak Milena | Ursus C 328 (1965) |
99 | Kluczyński Ryszard | Ursus c 4011 (1967) |
100 | Kościuk Paweł |
Micromax (1938) Pampa T 01 (1956) |
101 | Kowalski Sławomir | Ursus c 4011 |
102 | Kozłowski Marek |
Ursus c 325 (1963) Fordson Major (1948) Fordson Major (1954) Silnik Stacjonarny IFA (1964) Silnik Stacjonarny ILO (1958) |
103 | Kozłowski Paweł |
Zetor Super 50 (1962) Zetor 25A (1951) Massey Ferguson 35 (1957) |
104 | Kropidłowski Marek | Ursus C 45 |
105 | Krzyżosiak Adrian |
Ursus c 360 (1981) Zetor ZTS 12145 Turbo (1993) |
106 | Krzyżosiak Kacper | Ursus c 355 (1973) |
107 | Kubiak Jacek | Kombajn Massey Ferguson (1969) |
108 | Kucharczyk Jacek |
Zetor 25 K (1955) Ursus C 325 (1961) |
109 | Kurzawski Dariusz | Ursus C 325 (1960) |
110 | Kurzawski Piotr | Ursus C 45 rok (1959) |
112 | Kuś Zygmunt | Ursus c 328 (1964) |
113 | Kwaśniewski Krzysztof | Zetor Super 50 (1964) |
114 | Kwaśniewski Przemysław |
DT 54 (1949) Dutra D4KD (1970) Przyczepa W04 (1970) |
115 | Labuch Jerzy | MF 72 (1974) |
116 | Majdecki Andrzej | Yanmar ke 3 |
117 | Mamala Marian |
Zetor 25 A (1954) pług drewniany |
118 | Materna Andrzej | Deutz D 40 L (1964) |
119 | Materna Katarzyna | Ursus c 355 (1976) |
120 | Materna Tomasz | Silnik Stacjonarny Andoria 301 D (1965) |
121 | Matusik Grzegorz |
Ciągnik MTZ 05 (1992) Silnik Stacjonarny |
122 | Matuszewski Stanisław |
Holder D 12 (1958) Deutz D25 (1959) Ursus C 308 (1961) Zetor Major 3011 (1960) |
123 | Matuszyk Leszek | Ursus c 330 Lux (1980) |
124 | Mazur Rafał |
John Deere 110 (1974) Robi 151 (1972) |
125 | Michalak Radosław | Ursus c 328 (1966) |
126 | Mieczkowski Mateusz | Pług Unia Grudziądz PKR 2 (1958) |
127 | Mika Rafał | Zetor Super 50 (1962) |
128 | Mikołajczak Wojciech | Holder e 11 (1960) |
129 | Mikołajczak Zofia | Robi z Przyczepą (1982) |
130 | Mirowski Andrzej |
Hanomag R 217S 1959) Steyr t 180 1949 Zetor Major 2011 (1965) Fendt Diselross F12 Zetor Super 35 (1960) |
131 | Miszczak Izabela | Silnik Stacjonarny S 301 (1980) |
132 | Miszczak Piotr | Ursus c 325 (1961) |
133 | Muzeum silników stacjonarnych w Konieczkowej |
Silnik Lister D (1947) Silnik Lister A (Junior) Silnik Lorenz 3HP Silnik Wolseley WD Silnik Stocznia Gdańska (1965) Silnik Bernard W110 bis |
134 |
Narodowe Muzeum Rolnictwa w Szreniawie |
Ursus c 342 Ursus c 328 4 Tarpan 239 Silnik Stacjonarny Klima Silnik Stacjonarny Andoria Silnik Stacjonarny Stirlinga Model Silnika Parowego |
135 | Narodowe Muzeum Techniki |
Silnik 1-cylindrowy (1960) Silnik 3250 G Silnik Z 8701-1 Silnik Machczyńskiego |
136 | Nowak Dariusz | Ford 200 (1969) |
137 | Nowak Leszek |
Zetor Super 50 (1963) Ursus C385 (1969) RS 09 (1960) Ursus C 330 (1969) |
138 | Nowak Mariusz | Lanz Bulldog 55 PS (1945) |
139 | Nowak Nikodem |
Dzik 2 (1969) Pług konny jednoskibowy Pług konny jednoskibowy Obrotowy Kultywator konny |
140 | Nowak Norbert | Elpol k1 (1993) |
141 | Nowak Paweł |
Silnik Stacjonarny Skoda Silnik Stacjonarny Deutz |
142 | Nowakowska Anna | Agregat prądotwórczy PAP2-1/230 (1966) |
143 | Nowakowski Sławomir | Ursus C 328(1964) |
144 | Nowicka Agnieszka | Zetor 25 A (1957) |
145 | Nowicki Krzysztof |
Kombajn Vistula (1968) Ursus c 45 (1958) |
146 | Obidzinski Przemysław | Ursus c 330 (1982) |
147 | Orzałkiewicz Maciej |
BMB Plowmate (1942) BMBHoemate (1940) BMB Cultmate (1946) |
148 | Orzałkiewicz Maria |
Ursus c 308 91959) Jaromka (1968) |
149 | Osuch Antoni |
John Deere 1030 s (1978) Ursus c 328 (1963) |
150 | Osuch Jan |
Ursus c 330 (1975) Zetor 25 A (1956) Władimirec T 25 a 2 (1981) |
151 | Osuch Przemysław |
Fendt 105 s (1974) Ursus c 4011 (1967) |
152 | Otto Adam |
Ursus c 328 (1964) Ursus c 4011 (1967) |
153 | Paciorek Paweł |
Traktor Power King (1969) Silnik stacjonarny HIT/MISS (1930) |
154 | Parzonka Marcin | Holder A 12 (1960) |
155 | Piekarzyk Bartłomiej | Ford 2000 (1970) |
156 | Pierściński Leszek |
Dzik 21 4 K (1972) Dzik 21 4K (1973) MTZ |
157 | Pietrowiak Ryszard |
Ursus 912 (1989) Ursus 330 (1970) |
158 | Pietrzykowski Piotr | Massey Harris Pony |
159 | Pindor Grzegorz |
Agria Baby (1961) Silnik Stacjonarny ES 321D (1979) |
160 | Pinecka Bogumiła | Ursus c 360 (1980) |
161 | Pinecki Mikołaj | Ursus c 45 (1961) |
162 | Pinecki Zenon |
Ursus c 451 Pług ciągany Unia Grudziądz PCW3p |
163 | Piotrowski Michał |
Silnik Stacjonarny ES 301 Model Silnika Parowego Model Silnika Parowego |
164 | Plackowiak Anna | Zetor 25 (1948) |
165 | Postół Henryk | Zetor 25 A |
166 | Przybyłek Mateusz | Hanomag r 324 S (1960) |
167 | Przyłucki Julian | Kubota GT 8 (1960) |
168 | Pulda Janusz |
Fordson (1920) Fordson Pawer Major (1950) |
169 | Rajczyk Robert |
Ursus C 330 (1976) Pług PZ5A, Pług konny |
170 | Rąpała Jerzy | Ursus c 325 (1962) |
171 | Rąpała Maria |
Guldner Ps 15 (1961) Silnik Stacjonarny EL 65 (1978) |
172 | Reszczyński Gabriel |
Bizon 50 Super Ursus C 325 Guldner Żniwiarka Mc Cormik |
173 | Richter Józef | Zetor Major 3011 (1962) |
174 | Rolnik Błażej |
Ursus c 330 (1975) Ursus c 360 (1978) Przyczepa Autosan D 36 (1964) |
175 | Romanowski Leszek |
Ursus C 451 silnik Perkun (1926) silnik Aran Rjeka |
176 | Rosolski Rafał | Ursus C 328 (1964) |
177 | Rosolski Szymon |
Ferguson TEA 20 (1956)
|
178 | Roszak Łukasz | Deutz D40 (1963) |
179 | Rus Piotr |
Eicher (1962) Silnik Stacjonarny hit I mis (1927) Silnik Stacjonarny hit I mis (1916) Silnik Stacjonarny hit I Mis (1930) |
180 | Rychter Paweł |
Ursus c 4011 (1969)
|
181 | Saladra Georg | Deutz F1M 414 (1939) |
182 | Sasin Zbigniew | Silnik Stacjonarny Andoria s 320 z Starą piłą Tarczową |
183 | Sauermann Krzysztof | Pług Unia Grudziądz PKR 2 (1957) |
184 | Serafin Danuta | Ursus C 325(1963) |
185 | Siejak Paweł | Lanz Bulldog 25 (1947) |
186 | Skrzypczak Marian | Ursus c 325 (1962) |
187 | Skrzypczak Piotr |
Pług Konny Dwuskibowy Pług Konny Jednoskibowy |
188 | Stachowiak Patryk | Ursus c 360 (1977) |
189 | Staniaszek Marek |
Ursus c 45(1953) Ursus c 328 (1961) Silnik Stacjonarny ES 320 |
190 | Staniszewski Rafał | Ursus C 45 |
191 | Stasik Sebastian | Dzik z Silnikiem Hatz |
192 | Stawiński Krzysztof | Ursus C 328 (1964) |
193 | Stefaniuk Robert | Silnik Wysokoprężny Wola Dvsrga (1981) |
194 | Stiller Bernard |
Lanz Bulldog 45 Ursus c 325 |
195 | Stiller Miłosz |
Lanz Bulldog 25 Pług dwuskibowy ciągany |
196 | Stopa Bartosz | Ursus C 328 (1964) |
197 | Stroschein Rafał | Ursus C 360 3P (1978) |
198 | Strugała Sławomir | Massey Ferguson 255 (1986) |
199 | Suiker Simon |
Kramer k 33 (1956) Kramer kl 180 (1957) kramer kl 180 ( 1957) Kombajn lanz MD 185 (1954) Rozrzutnik Obornika Straukmann (1958) Pompa do Wody Ręcznej (1940) Veenhuis 2000 (1969) Beczkowóz Holz (1969) |
200 | Suszka Hubert | Ursus c 330 (1968) |
201 | Suszka Waldemar | Ford 3600 (1972) |
202 | Szajek Paweł |
Ursus C 328 (1963) Kosiarka Listwowa Osa 1 |
203 | Szramiak Franciszek |
Zetor 25 K (1964) |
204 | Szturc Kamil |
Minneapolis Moline zav (1951) Silnik Stacjonarny Bernard (Brown) LA Silnik Stacjonarny Bernard W1 (1928) |
205 | Szturc Marcin | Hela lanz Aulendorf D 230 (1961) |
206 | Szturc-Żyła Urszula | Hanomag R12 (1956) |
207 | Szymczak Krzysztof |
Ferguson te 20 (1948 Bolinder-Munktell BM 10 (1947) |
208 | Szymczak Michał | Ursus c 328 (1967) |
209 | Tomaszewski Marek | Deutz (1966) |
210 | Tomczak Witold | Zetor 5011 (1982) |
211 | Tomikowski Leszek | Ursus c 45 (1957) |
212 |
Toporowicz Natalia
|
Ursus c 328(1963) Unia Grudziądz PZ1A (1964) |
213 | Urbanowicz Przemyslaw |
Zetor Major 4011 (1964) Zetor Major 3011 (1962) Zetor Major 3011 (1962) |
214 | Urbański Konrad | Zetor 25K |
215 | Wachowiak Stanisław | Massey Ferguson 2500 (1970) |
216 | Walachowski Henryk | Ursus c 360 (1986) |
217 | Walerowicz Jerzy |
Ursus c 45 (1948) Ursus c 45 (1956) |
218 | Walerowicz Małgorzata | Lanz Bulldog 45 (1947) |
219 | Walkowiak Mariusz |
Ursus 308 (1962) Dzik 2 (1969) |
220 | Walorski Nikodem |
Ursus c 308 (1962) Wózek MWZ Lis (1963) Pług jednoskibowy obrotowy Unia Grudziądz MPO 1 (1966) |
221 | Warzocha Zbigniew | Zetor 25 K (1952) |
222 | Węgrecki Tadeusz | Ursus C 330 (1980) |
223 | Węgrzyn Adam | Silnik Crossley K (1900) |
224 | Wiadrowska Agnieszka | Volvo T 22 (1953) |
225 | Wiadrowski Paweł | Ursus c 45 (1949) |
226 | Wieczorek Roman | Pług Unia Grudziądz Pz 5a (1962) |
227 | Wieczorek Wojciech | Ursus c 330 (1973) |
228 | Wielgosz Artur | Pług Unia Grudziądz Pz5a (1964) |
229 | Wielgosz Robert |
Dzik 2 (1969) Ursus c 328 (1964) |
230 | Wiesiołek Adam | Man 2F1 (1958) |
231 | Wiśniewski Tomasz | Ferguson FE 35 (1955) |
232 | Wojtaszek Dominik | KL Bulldog (1950) |
233 | Wojtaszek Grzegorz | Kl Bulldog (1954) |
234 | Wojtaszek Natalia | FV Vierzon Super 204 (1959) |
235 | Wolka Damian |
Lanz Bulldog 45 (1939) Fendt Farmer 1 (1961) Deutz, |
236 | Wolniewicz Halina | Silnik Stacjonarny Deutz MAH 711 (1935) |
237 | Wolniewicz Jan |
Silnik Stacjonarny ES 301 D (1971) Silnik Stacjonarny ES 1HC 102 (1988) Silnik Stacjonarny ES 320 (1964) Silnik Stacjonarny ES 60 (1958) |
238 | Wolniewicz Mariusz |
Zetor 25A (1957) Ursus c 328 (1965) |
239 | Wójcik Grzegorz |
Silnik Stacjonarny (1920) Wheel-Horse (1964) |
240 | Wróblewska Marzena | Pompa Wody EDUR z Silnikiem FICHTEL I SACHS |
241 | Wróblewska Monika | Silnik Stacjonarny DKW Auto Union |
242 | Wrzesiński Wojciech | Steyr t 180 (1948) |
243 | Zaręba Jan | Farmtrac / Escort 335 (2003) |
244 | Zaręba Rafał | Dzik 2 (1964) |
245 | Zujewska Izabela | Zetor 25 K (1952) |
246 | Zujewski Szymon |
Lanz Bulldog (1949) Ursus C 335M (1991) |
247 | Żejmo Krzysztof | Agria 4800 (1969) |
1 | Kwiatkowski Karol | Kolekcja modeli kartonowych |
2 | Płuska Łukasz | Kolekcja modeli maszyn rolniczych i traktorów |
3 | Ruzczyk Bartłomiej | Modele stacjonarnych maszyn parowych |
4 | Szymański Jan | miniatura Ursusa C 45 |
5 | Śmigielski Bartłomiej | Kolekcja modeli maszyn rolniczych z kartonu |
6 | Tarczyński Paweł | Kolekcja modeli kartonowych |
7 | Urbański Adam | Kolekcja maszyn rolniczych z papieru |
8 | Wróblewski Jan | miniatura Ursusa C 45 |
9 | Wróblewski Wojciech | miniatura Zetora 25 K |
10 | Szymczak Marcin | kolekcja modeli maszyn rolniczych |
projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012