• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XXII Międzynarodowy Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 17-18.08.2024 r. - Walne Zebranie Sprawozdawcze Klubu "Traktor i Maszyna" odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00 w Domu Strażaka w Wilkowicach

facebook

Zarząd Klubu "Traktor i Maszyna" zaprasza członków Klubu na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2023 roku o godzinie 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie.
Będzie to kolejna okazja do spotkania się w naszym gronie, złożenia życzeń i wielu sympatycznych rozmów po długim czasie jaki minął od Festiwalu .
Spotkanie Wigilijne jest od wieków elementem polskiej tradycji. Mamy nadzieję że dostarczy ono dużo radości w okresie przedświątecznym, pozwoli na chwilę uciec od codziennych obowiązków oraz da impuls i siły do dalszego działania. Cieszmy się tym Spotkaniem i swoją obecnością, bo w szerszym gronie widzimy się nieczęsto.

Prosimy o zgłaszanie udziału do 3 grudnia 2023 roku sms-em na numer telefonu 607853847 lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dla członków klubu z uregulowanymi składkami członkowskimi udział w Wigilli jest bezpłatny. Dla pozostałych członków i osób towarzyszących koszt udziału wynosi – 100 zł

Uwaga! Osoby, które zgłoszą się na Wigilię i nie wezmą w niej udziału bez wcześniejszego odwołania udziału (do 6 grudnia 2023 r. do godziny 14.00 poprzez SMS) zostaną obciążone kosztami w wysokości 100 zł. Byłoby niedobrze marnować jedzenie i wysiłek w jego przygotowanie, stąd powyższe ustalenia, które prosimy uszanować.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012