• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XXII Międzynarodowy Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 17-18.08.2024 r. - Walne Zebranie Sprawozdawcze Klubu "Traktor i Maszyna" odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00 w Domu Strażaka w Wilkowicach

facebook

Zasady rejestracji wystawców starych ciągników i maszyn rolniczych
podczas XXI Międzynarodowego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych
im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach.

Termin rejestracji:
18.08.2023 r. od 12:00 do 20:00
19.08.2023 r. od 7:30 do 9:00
Miejsce: namiot klubu „Traktor i Maszyna”
Procedura:
- Zgłoszony eksponat stawiamy na wolnym stanowisku. Stanowisko jest wolne, gdy na linie znajdują się dwie tabliczki z tym samym numerem – mała i duża.

- Z liny odcinamy dużą tabliczkę z którą idziemy do rejestracji. Jeżeli zajmujemy więcej stanowisk to trzeba pamiętać co pod danym numerem jest ustawione.

 

- W punkcie rejestracyjnym wypełniamy kartę rejestracyjną na której wpisujemy przy zgłoszonym eksponacie numer jego stanowiska, pokwitowanie odbioru pakietu festiwalowego oraz markę i numer rejestracyjny pojazdu, którym zostały przywiezione eksponaty - wypełniają tylko członkowie klubu „Traktor i Maszyna”, którzy zgłosili zamiar otrzymania zwrotu paliwa.

- Jeżeli wystawca prezentuje więcej ciągników i ma dodatkowych kierowców to musi ich wpisać na karcie rejestracyjnej. Dodatkowe osoby muszą wypełnić oświadczenie oraz otrzymają pakiet festiwalowy i opaskę na rękę według zasady jeden ciągnik jeden operator.

- W tym roku opaskę na rękę otrzymują wyłącznie osoby, które będą jeździły ciągnikami podczas festiwalu. Zgodnie z ogólnym regulaminem festiwalu po jego terenie mogą poruszać się wyłącznie osoby posiadające uprawnienia do kierowania pojazdem mechanicznym i zarejestrowane jako wystawcy lub operatorzy. O tym, że ktoś jest zarejestrowany świadczy festiwalowa opaska na ręce.

- W tym roku w pakiecie festiwalowym będą 4 bony żywieniowe: bon obiadowy na sobotę, bon obiadowy na niedzielę, bon na grochówkę w piątek o 20:30 oraz bon na kolację podczas sobotniego wieczoru kolekcjonera o godzinie 20:30.

- Po rejestracji duże numerki zawieszamy na swoich eksponatach.

- Przypominamy, że rejestracja kończy się o godzinie 9:00 w dniu19.08.2023 roku. Wystawcy, którzy do tej godziny się nie zarejestrują nie mogą uczestniczyć w festiwalu.

Dodaj komentarz

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012