• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XIX Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach (22-23.08.2020 r.)  Uwaga! Walne Zebranie Sprawozdawcze Klubu "Traktor i Maszyna" odbędzie się 04.07.2020 r. o godzinie 13:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie. 

facebook

 

      Wiosną 2003 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie zostało zwołane spotkanie, na którym kolekcjonerzy z zachowaniem niezbędnych procedur wyłonili Zarząd i Komisję Rewizyjną, zaś w końcu maja 2003 roku Sąd w Poznaniu zarejestrował stowarzyszenie o nazwie Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych “Traktor i Maszyna”.

 

Zarząd
Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych
„Traktor i Maszyna”

Prezes - Leszek Nowak                         tel. 606328007

V-ce Prezes - Rafał Rosolski                 tel. 607853847

Sekretarz - Jarosław Chojnacki             tel. 697920740

Członek   - Stanisław Matuszewski         tel. 695913677

Członek - Sylwester Domagała              tel. 603943106

 

Komisja Rewizyjna
Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych
„Traktor i Maszyna”

Przewodniczący - Jerzy Kania

Członek - Izabela Miszczak

Członek - Marian Mamala


Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych
„Traktor i Maszyna"
ul. Powst. Wlkp. 7, 64-111 Lipno
NIP 6972117023
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SBL Poznań F/Lipno 91 9043 1083 2832 0041 0841 0001

Sprawy członkowskie

 

Regulamin składek członkowskich

Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych „Traktor i Maszyna"

z dnia 15.01.2017 roku.

 

1. Obowiązek opłacania składki członkowskiej jest statutowym obowiązkiem każdego członka Klubu „Traktor i Maszyna" z wyjątkiem członków honorowych.

2. Roczna składka członka zwyczajnego wynosi 60,00 zł

3. Roczna składka członka wspierającego wynosi 30,00 zł 

4. W momencie przyjęcia do Klubu nowy członek opłaca jednorazowo tzw. wpisowe w wysokości 50 zł.

5. Członkowie honorowi statutowo zwolnieni są opłacania składek członkowskich i wpisowego.

6. Z opłacania wpisowego zwolnieni są także członkowie wpierający, którzy składają deklarację o przyjęcie na członka zwyczajnego. Zwolnienie to jest możliwe tylko wtedy, gdy przejście z członka wspierającego na zwyczajnego następuje w tym samym roku kalendarzowym. W tej sytuacji osoba taka opłaca w danym roku kalendarzowym składkę za członka wspierającego w 100% (30 zł) oraz składkę za członka zwyczajnego w wysokości 50 % (30 zł).

7. Wpisowe i pierwsza składka członkowska obowiązuje od chwili przyjęcia na członka Klubu na podstawie uchwały zarządu Klubu. Zarząd pisemnie informuje nowego członka o jego przyjęciu i podaje numer konta na który należy wpłacić w/w należności. Płatność dokonuje się w terminie do 30 dni od otrzymania pisma od zarządu Klubu informującego o przyjęciu do Klubu.

8. Składki członkowskie za dany rok należy opłacić do 30 czerwca każdego roku kalendarzowego. Nieopłacenie składki do tego terminu skutkuje uzyskaniem statusu składki nieopłaconej i nieotrzymaniem zwrotu kosztów paliwa podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach w danym roku kalendarzowym.

9. Składki członkowskie można regulować:

- przelewem na konto Klubu nr 91904310832832004108410001 z podaniem: imienia i nazwiska członka, miejscowości zamieszkania i okresu płatności. Przykład: Jan Kowalski, Poznań, składka członkowska za 2017 rok.

- gotówką u osoby wyznaczonej przez Zarząd.

 

Pobierz deklarację

 

 

Lista członków

Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych „Traktor i Maszyna”

 

 

L.p.

Nazwisko i imię
001 Adamczak Franciszek
002 Andrzejewski Piotr
003 Barczykowski Bronisław
004 Bartkowiak Szymon
005 Beba Krzysztof
006 Bechcińska Beata
007 Borkowski Janusz
008 Borzęcki Michał
009 Brachaczek Andrzej
010 Brauer Ryszard
011 Brodziak Józef
012 Buchenfeld Józef
013 Budzisz Andrzej
014 Cebula Jagoda
015 Chodorowski Janusz
016 Chojnacka Joanna
017 Chojnacki Jarosław
018 Chrapiński Sławomir
019 Ciąder Filip
020 Ciąder Piotr
021 Cichowicz Roman
022 Cieślak Jankowska Sylwia
023 Cieślik Andrzej
024 Cygler Andrzej
025 Czarnecka Marcelina
026 Czarnecki Dariusz
027 Dalecki Tadeusz
028 Demczyszak Jakub
029 Demczyszak Jan
030 Demczyszak Wanda
031 Dębowski Jerzy
032 Domagała Andrzej
033 Domagała Sylwester
034 Dorna Mieczysław
035 Dosz Andrzej
036 Dryja Jerzy
037 Dryja Mateusz
038 Durski Paweł
039 Dylewski Przemysław
040 Erenfeld Józef
041 Figel Marian
042 Filipowiak Michał
043 Folmer Andrzej
044 Folmer Jolanta
045 Fons Katarzyna
046 Fons Kazimierz
047 Fons Łukasz
048 Foterek Borys
049 Franek Aleksandra
050 Franek Mateusz
051 Franek Monika
052 Franek Zbigniew
053 Frąckowiak Marek
054 Frąckowiak Zbigniew
055 Gaj Jacek
056 Galisiewicz Maria
057 Gembalczyk Marian
058 Głaczyńska Klaudia
059 Głaczyńska Sylwia
060 Głaczyński Patryk
061 Głaczyński Piotr
062 Gławdel Marcin
063 Gola Jarosław
064 Gondek Joanna
065 Gościniak Irena
066 Gościniak Tomasz
067 Grabowska Zofia
068 Gramsch Krzysztof
069 Gramsch Paweł
070 Gros Artur
071 Grunwald Jarosław
072 Grunwald Piotr
073 Grunwald Rafał
074 Grzankowski Waldemar
075 Grzywacz Agata
076 Grzywacz Damian
077 Grzywacz Jacek
078 Grzywacz Marek
079 Grzywacz Urszula
080 Gwoździewicz Edward
081 Gwoździewicz Renata
082 Hermann Ryszard
083 Hoffmann Tadeusz
084 Hornik Jacek
085 Hornik Kamil
086 Jankowiak Andżelika
087 Jankowiak Krzysztof
088 Jankowiak Renata
089 Jankowiak Tomasz
090 Jankowiak Zbigniew
091 Jankowska Joanna
092 Jankowski Bartosz
093 Jankowski Kacper
094 Jankowski Marcin
095 Jaroszewicz Feliks
096 Jasiorowska Genowefa
097 Jasiorowski Marian
098 Jędrzejczak Alojzy
099 Kacprzak Roman
100 Kacprzak Wiktor
101 Kaczmarek Andrzej
102 Kaczmarek Marian
103 Kalociński Ireneusz
104 Kałużny Zbigniew
105 Kania Iwona
106 Kania Jerzy
107 Kania Paweł
108 Kaniewski Stanisław
109 Kansy Jerzy
110 Kansy Marek
111 Karasiewicz Kazimierz
112 Kaźmierczak Andrzej
113 Klecha Hieronim
114 Klimczak Jan
115 Klimczak Milena
116 Kłodziejek Szymon
117 Kolpak Dorota
118 Kolpak Henryk
119 Kowalczyk Hubert
120 Kowalczyk Zdzisław
121 Kozłowski Marek
122 Kozłowski Paweł
123 Kropidłowska Karolina
124 Kropidłowski Marek
125 Krumpolc Adam
126 Kruszec Krzysztof
127 Krzywoszyja Magdalena
128 Krzyżosiak Marcin
129 Kubiak Jacek
130 Kułaczkowski Henryk
131 Kurzawski Dariusz
132 Kurzawski Piotr
133 Kuś Zygmunt
134 Kwaśniewski Krzysztof
135 Kwaśniewski Przemysław
136 Lewandowski Marek
137 Lipski Marek
138 Łukomska Małgorzata
139 Majdecki Andrzej
140 Mamala Marian
141 Marcinek Ireneusz
142 Marcinek Mirosław
143 Marcinek Tomasz
144 Marcinkowski Jan
145 Matczak Karol
146 Materna Andrzej
147 Materna Katarzyna
148 Materna Tomasz
149 Matusik Grzegorz
150 Matuszewski Stanisław
151 Mazur Rafał
152 Mikołajczak Wojciech
153 Mikulski Henryk
154 Minicki Łukasz
155 Mirowski Andrzej
156 Mirowski Wojciech
157 Misiewicz Sławomir
158 Miszczak Izabela
159 Miszczak Jakub
160 Miszczak Piotr
161 Nowak Dariusz
162 Nowak Grzegorz
162 Nowak Jan
163 Nowak Leszek
164 Nowak Mariusz
165 Nowak Paweł
166 Nowak Stanisław
167 Nowakowska Wiesława
168 Nowakowski Sławomir
169 Nowakowski Tadeusz
170 Nyka Maciej
171 Orzałkiewicz Maciej
172 Orzałkiewicz Maria
173 Orzeł Andrzej
174 Osuch Jan
175 Otto Adam
176 Paczkowski Krzysztof
177 Parzonka Marcin
178 Patelka Andrzej
179 Patelka Robert
180 Persowski Piotr
181 Pieprzka Mirosław
182 Pierścinski Leszek
183 Pietrowiak Ryszard
184 Pietrzykowski Marek
185 Pijewski Stanisław
186 Pindor Dawid
187 Pindor Grzegorz
188 Pinecki Mikołaj
189 Piotrowski Michał
190 Piwońska Joanna
191 Plackowiak Anna
192 Popławski Marek
193 Postół Henryk
194 Pryber Nikodem
195 Przestacka Agnieszka
196 Przestacki Michał
197 Przybylska Wiktoria
198 Przyłucki Julian
199 Radny Paweł
200 Radtke Adam
201 Rąpała Jerzy
202 Rąpała Maria
203 Reszczyński Gabriel
204 Richter Józef
205 Robaszewski Henryk
206 Romanowska Elżbieta
207 Romanowski Leszek
208 Rosolski Rafał
209 Rosolski Szymon
210 Rychter Franciszek
211 Rychter Paweł
212 Rzeźnik Kazimierz
213 Sadowski Bartłomiej
214 Samelczak Paweł
215 Samelczak Rafał
216 Sasin Zbigniew
217 Serafin Danuta
218 Sękalski Albert
219 Sidzina Patryk
220 Sikorski Stanisław
221 Skoracki Wiktor
222 Skowron Paweł
223 Skowroński Wiesław
224 Smektała Paweł
225 Spychała Błażej
226 Staniaszek Marek
227 Staniaszek Sabina
228 Staniszewski Rafał
229 Stawiński Krzysztof
230 Stiller Bernard
231 Stiller Miłosz
232 Stopa Bartosz
233 Stróżyk Robert
234 Suiker Simon
235 Suszka Hubert
236 Suszka Waldemar
237 Szramiak Franciszek
238 Szymański Jan
239 Szymański Marcin
240 Szymczak Krzysztof
241 Szymczak Michał
242 Śliwiński Arkadiusz
243 Śliwiński Radosław
244 Thiel Wojciech
245 Tomczak Witold
246 Tomikowski Leszek
247 Urbaniak Beata
248 Urbanowicz Przemysław
249 Walachowski Henryk
250 Walerowicz Jerzy
251 Walerowicz Małgorzata
252 Walkowiak Mariusz
253 Wałęsa Marcin
254 Wiadrowska Agnieszka
255 Wiadrowski Mateusz
256 Wiadrowski Paweł
257 Wielgosz Robert
258 Wieszczeczyński Henryk
259 Wiśniewska Agnieszka
260 Wiśniewska Katarzyna
261 Wiśniewska Małgorzata
262 Wiśniewski Dariusz
263 Wiśniewski Jarosław
264 Wiśniewski Tomasz
265 Wojtkowiak Roman
266 Wolka Damian
267 Wolka Mateusz
268 Wolniewicz Halina
269 Wolniewicz Jan
270 Wolniewicz Mariusz
271 Wrzesiński Wojciech
272 Zamroczyński Marcin
273 Zaręba Jan
274 Zawadzki Łukasz
275 Zdanowski Adam
276 Zmyślony Tomasz
277 Zujewski Szymon
278 Żejmo Agnieszka
279 Żejmo Hanna
280 Żejmo Krzysztof
281 Żółcik Jerzy
282

Żukowski Daniel

283

Petersen Kaj Dania
284 Larsson Magnus Szwecja
285 Buttner Klaus Niemcy
286 Johansson Anders Szwecja
287 Oddivar Skreosen Norwegia
288 Heirand Joestein Norwegia
289 Torbjorn Shaugen Norwegia
290 Sonja Helen Amundsen Norwegia
291 Eklund Gjermund Zakarias Norwegia
292 Alf Ivar Marcussen Norwegia
293 Even Andreas Grosfjeld Norwegia
294 Oyvind Tveraen Norwegia
295 Hans Olaf Mastereiol Norwegia

 

 

 

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012