• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XXII Międzynarodowy Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 17-18.08.2024 r. - Walne Zebranie Sprawozdawcze Klubu "Traktor i Maszyna" odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00 w Domu Strażaka w Wilkowicach

facebook

 

      Wiosną 2003 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie zostało zwołane spotkanie, na którym kolekcjonerzy z zachowaniem niezbędnych procedur wyłonili Zarząd i Komisję Rewizyjną, zaś w końcu maja 2003 roku Sąd w Poznaniu zarejestrował stowarzyszenie o nazwie Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych “Traktor i Maszyna”.

 

Zarząd
Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych
„Traktor i Maszyna”

Prezes - Andrzej Kaźmierczak              tel.  601633004

Zastępca prezesa - Rafał Rosolski      tel.  607853847

Sekretarz - Krzysztof Szymczak           tel. 693606454

Członek   - Irena Gościniak                  tel.  605695781

Członek -  Jan Demczyszak                 tel. 517372865

 

Komisja Rewizyjna
Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych
„Traktor i Maszyna”

Przewodniczący - Jan Wolniewicz

Członek - Mariusz Nowak

Członek - Marian Mamala


Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych
„Traktor i Maszyna"
ul. Powst. Wlkp. 7, 64-111 Lipno
NIP 6972117023
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SBL Poznań F/Lipno 91 9043 1083 2832 0041 0841 0001

Sprawy członkowskie

 

Regulamin składek członkowskich

Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych „Traktor i Maszyna"

z dnia 15.01.2017 roku.

 

1. Obowiązek opłacania składki członkowskiej jest statutowym obowiązkiem każdego członka Klubu „Traktor i Maszyna" z wyjątkiem członków honorowych.

2. Roczna składka członka zwyczajnego wynosi 100,00 zł

3. Roczna składka członka wspierającego wynosi 50,00 zł 

4. W momencie przyjęcia do Klubu nowy członek opłaca jednorazowo tzw. wpisowe w wysokości 50 zł.

5. Członkowie honorowi statutowo zwolnieni są opłacania składek członkowskich i wpisowego.

6. Z opłacania wpisowego zwolnieni są także członkowie wpierający, którzy składają deklarację o przyjęcie na członka zwyczajnego. Zwolnienie to jest możliwe tylko wtedy, gdy przejście z członka wspierającego na zwyczajnego następuje w tym samym roku kalendarzowym. W tej sytuacji osoba taka opłaca w danym roku kalendarzowym składkę za członka wspierającego w 100% (50 zł) oraz składkę za członka zwyczajnego w wysokości 50 % (50 zł).

7. Wpisowe i pierwsza składka członkowska obowiązuje od chwili przyjęcia na członka Klubu na podstawie uchwały zarządu Klubu. Zarząd pisemnie informuje nowego członka o jego przyjęciu i podaje numer konta na który należy wpłacić w/w należności. Płatność dokonuje się w terminie do 30 dni od otrzymania pisma od zarządu Klubu informującego o przyjęciu do Klubu.

8. Składki członkowskie za dany rok należy opłacić do 30 czerwca każdego roku kalendarzowego. Nieopłacenie składki do tego terminu skutkuje uzyskaniem statusu składki nieopłaconej i nieotrzymaniem zwrotu kosztów paliwa podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach w danym roku kalendarzowym.

9. Składki członkowskie można regulować:

- przelewem na konto Klubu nr 91904310832832004108410001 z podaniem: imienia i nazwiska członka, miejscowości zamieszkania i okresu płatności. Przykład: Jan Kowalski, Poznań, składka członkowska za 2017 rok.

- gotówką u osoby wyznaczonej przez Zarząd.

 

Pobierz deklarację

 

 

Lista członków

Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych „Traktor i Maszyna”

 

 

L.p. Imię i nazwisko
1 Adamek Tadeusz
2 Barczykowski Bronisław
3 Bartkowiak Szymon
4 Beba Krzysztof
5 Bechcińska Beata
6 Borkowski Janusz
7 Borzęcki Michał
8 Brachaczek Andrzej
9 Brauer Ryszard
10 Brodziak Józef
11 Brychcy Henryk
12 Budzisz Andrzej
13 Chrapiński Sławomir
14 Ciąder Filip
15 Ciąder Piotr
16 Cichowicz Roman
17 Cieślik Andrzej
18 Cygler Andrzej
19 Cyka Józef
20 Czarnecki Dariusz
21 Dalecki Tadeusz
22 Demczyszak Jagoda
23 Demczyszak Jakub
24 Demczyszak Jan
25 Demczyszak Wanda
26 Dereń Marcin
27 Derlichowski Adam
28 Dębowski Jerzy
29 Domagała Andrzej
30 Domagała Sylwester
31 Dosz Andrzej
32 Dryja Jerzy
33 Dryja Mateusz
34 Durski Paweł
35 Dylewski Przemysław
36 Erenfeld Józef
37 Figiel Marian
38 Filipowiak Michał
39 Folmer Andrzej
40 Folmer Jolanta
41 Fons Katarzyna
42 Fons Kazimierz
43 Fons Łukasz
44 Foterek Borys
45 Frąckowiak Marek
46 Frąckowiak Zbigniew
47 Gaj Jacek
48 Galisiewicz Maria
49 Gembalczyk Marian
50 Gembalczyk Paulina
51 Giezek Zenon
52 Głaczyńska Klaudia
53 Głaczyńska Sylwia
54 Głaczyński Patryk
55 Głaczyński Piotr
56 Gławdel Marcin
57 Gola Jarosław
58 Gondek Joanna
59 Gościniak Irena
60 Gościniak Joanna
61 Gościniak Tomasz
62 Gramsch Krzysztof
63 Gramsch Paweł
64 Gros Artur
65 Grunawald Rafał
66 Grunwald Jarosław
67 Grunwald Piotr
68 Grzankowski Waldemar
69 Grzywacz Agata
70 Grzywacz Damian
71 Grzywacz Jacek
72 Grzywacz Marek
73 Grzywacz Urszula
74 Gwoździewicz Edward
75 Gwoździewicz Renata
76 Hermann Ryszard
77 Hoffmann Tadeusz
78 Hornik Andżelika
79 Hornik Jacek
80 Hornik Kamil
81 Jankowiak Anna
82 Jankowiak Krzysztof
83 Jankowiak Krzysztof
84 Jankowiak Renata
85 Jankowiak Tomasz
86 Jankowiak Zbigniew
87 Jankowska Cieślak Sylwia
88 Jankowska Joanna
89 Jankowski Bartosz
90 Jankowski Kacper
91 Jankowski Marcin
92 Jaroszewicz Feliks
93 Jasiorowska Genowefa
94 Jasiorowski Marian
95 Jędrzejczak Alojzy
96 Jurski Jerzy
97 Juzyszyn Anna
98 Kacprzak Roman
99 Kacprzak Wiktor
100 Kaczmarek Andrzej
101 Kaczmarek Marian
102 Kalociński Ireneusz
103 Kałużny Zbigniew
104 Kania Jerzy
105 Kaniewski Stanisław
106 Kansy Jerzy
107 Kansy Magda
108 Kansy Marek
109 Karasiewicz Kazimierz
110 Karwatka Sławomir
111 Kaźmierczak Andrzej
112 Kendik Kazimierz
113 Klecha Hieronim
114 Klimczak Jan
115 Klimczak Milena
116 Kłodziejek Szymon
117 Kłos Emil
118 Kominiak Wiesław
119 Kowalczyk Hubert
120

Kowalczyk Zdzisław

121 Kozłowski Paweł
122 Kozłowski Marek
123 Kropidłowska Karolina
124 Kropidłowski Marek
125 Krumpolc Adam
126 Kruszec Krzysztof
127 Krzywoszyja Magdalena
128 Krzyżosiak Marcin
129 Kubiak Jacek
130 Kułaczkowski Henryk
131 Kurzawski Dariusz
132 Kurzawski Piotr
133 Kuś Zygmunt
134 Kwaśniewski Krzysztof
135 Kwaśniewski Przemysłąw
136 Larsson Magnus
137 Lewandowski Marek
138 Lipski Marek
139 Łukomska Małgorzata
140 Majdecki Andrzej
141 Mamala Marian
142 Marcinek Ireneusz
143 Marcinek Mirosław
144 Marcinek Tomasz
145 Marcinkowski Jan
146 Matczak Karol
147 Materna Andrzej
148 Materna Katarzyna
149 Materna Tomasz
150 Matusik Grzegorz
151 Matuszewski Stanisław
152 Mazur Rafał
153 Michalak Krystian
154 Mikołajczak Wojciech
155 Mikulski Henryk
156 Minicki Łukasz
157 Mirowski Andrzej
158 Mirowski Wojciech
159 Misiewicz Sławomir
160 Miszczak Izabela
161 Miszczak Jakub
162 Miszczak Piotr
163 Nowak Dariusz
164 Nowak Grzegorz
165 Nowak Jan
166 Nowak Leszek
167 Nowak Mariusz
168 Nowak Paweł
169 Nowak Stanisław
170 Nowakowski Sławomir
171 Nowakowski Tadeusz
172 Nyka Maciej
173 Obidziński Przemysław
174 Orzałkiewicz Maciej
175 Orzałkiewicz Maria
176 Orzeł Andrzej
177 Osuch Antoni
178 Osuch Jan
179 Osuch Przemysław
180 Otto Adam
181 Paciorek Paweł
182 Palińska Joanna
183 Parzonka Marcin
184 Patelka Andrzej
185 Patelka Robert
186 Persowski Piotr
187 Petersen Kaj
188 Pieprzka Mirosław
189 Pierścinski Leszek
190 Pietrowiak Ryszard
191 Pietrzykowski Marek
192 Pijewski Stanisław
193 Pindor Grzegorz
194 Pinecki Mateusz
195 Pinecki Mikołaj
196 Pinecki Zenon
197 Piotrowski Michał
198 Plackowiak Anna
199 Popławski Marek
200 Postół Henryk
201 Pryber Nikodem
202 Przestacka Agnieszka
203 Przestacki Michał
204 Przyłucki Julian
205 Radny Paweł
206 Radtke Adam
207 Rąpała Jerzy
208 Rąpała Maria
209 Reszczyński Gabriel
210 Richter Józef
211 Romanowska Elżbieta
212 Romanowski Leszek
213 Rosolski Rafał
214 Rosolski Szymon
215 Rus Piotr
216 Rychter Franciszek
217 Rychter Paweł
218 Rzeźnik Kazimierz
219 Sadowski Bartłomiej
220 Samelczak Paweł
221 Samelczak Rafał
222 Sasin Zbigniew
223 Serafin Danuta
224 Sidzina Patryk
225 Sikorski Stanisław
226 Skowron Paweł
227 Skowroński Wiesław
228 Słodyka Andrzej
229 Spychała Błażej
230 Staniaszek Marek
231 Staniaszek Sabina
232 Staniszewski Rafał
233 Stawiński Krzysztof
234 Stiller Bernard
235 Stiller Miłosz
236 Stopa Bartosz
237 Stróżyk Robert
238 Suiker Simon
239 Suszka Hubert
240 Suszka Waldemar
241 Szajek Paweł
242 Szramiak Franciszek
243 Szturc Kamil
244 Szturc Marcin
245 Szymański Jan
246 Szymański Marcin
247 Szymczak Krzysztof
248 Szymczak Michał
249 Śliwiński Arkadiusz
250 Śliwiński Radosław
251 Thiel Wojciech
252 Tomczak Witold
253 Tomikowski Leszek
254 Urbaniak Beata
255 Urbanowicz Przemysław
256 Walachowski Henryk
257 Walerowicz Jerzy
258 Walerowicz Małgorzata
259 Walkowiak Mariusz
260 Walorski Nikodem
261 Wałęsa Marcin
262 Wałęsa Wiktoria
263 Warzocha Zbigniew
264 Wiadrowska Agnieszka
265 Wiadrowski Mateusz
266 Wiadrowski Paweł
267 Wielgosz Artur
268 Wielgosz Robert
269 Wielgosz Sebastian
270

Wieszczeczyński

Henryk

271 Wiśniewska Agnieszka
272 Wiśniewska Katarzyna
273 Wiśniewski Dariusz
274 Wiśniewski Małgorzata
275 Wiśniewski Tomasz
276 Wojtkowiak Roman
277 Wolka Damian
278 Wolka Mateusz
279 Wolniewicz Halina
280 Wolniewicz Jan
281 Wolniewicz Mariusz
282 Woźniak Piotr
283 Wójcik Grzegorz
284 Wrzesiński Wojciech
285 Zabłocki Andrzej
286 Zamroczyński Marcin
287 Zaręba Jan
288 Zawadzki Łukasz
289 Zdanowski Adam
290 Zmyślony Tomasz
291 Zujewski Szymon
292 Żejmo Agnieszka
293 Żejmo Hanna
294

Żejmo

Krzysztof

295 Żółcik Jerzy
298 Żukowski Daniel

 

Zagraniczni kolekcjonerzy

 

Petersen Kaj Dania
Larsson Magnus Szwecja
Buttner Klaus Niemcy
Johansson Anders Szwecja
Oddivar Skreosen Norwegia
Heirand Joestein Norwegia
Torbjorn Shaugen Norwegia
Sonja Helen Amundsen Norwegia
Eklund Gjermund Zakarias Norwegia
Alf Ivar Marcussen Norwegia
Even Andreas Grosfjeld Norwegia
Oyvind Tveraen Norwegia
Hans Olaf Mastereiol Norwegia

 

 

 

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012