• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

W dniu 10.12.2022 roku o godzinie 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie odbędzie się Wigilia Klubu "Traktor i Maszyna"

facebook

W zjeździe uczestniczyli członkowie z województw wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Przyjechała większość członków oraz osoby nowo wstępujące.
Pierwsza część Zjazdu była związana z wypełnieniem wymogów prawnych czyli przedstawieniem i przyjęciem sprawozdania Zarządu i Komisji Rewizyjnej z działalności w 2003 roku.

W późniejszej dyskusji ustalono, że III Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka odbędzie się w dniach 21 i 22 sierpnia 2004 roku w Wilkowicach (gmina Lipna, powiat leszczyński). Pierwszy dzień (sobota) poświęcony będzie wyłącznie dla kolekcjonerów (ustawianie sprzętu, wieczorek integracyjny), natomiast na niedzielę zaplanowano prezentacje, konkursy i pokazy dla publiczności. Zgłoszono również wiele interesujących pomysłów dotyczących organizacji i promocji tej imprezy. Podjęto rozmowy na temat konkurencji sprawnościowych podczas festiwalu z uwzględnieniem bezpieczeństwa dla wystawców i publiczności. Rozważano propozycję zamiany konkurencji przeciągania liną ciągników na ciągnięcie obciążonej ciężarówki na czas, zamiany wyścigu ciągników parami ze slalomem na wyścig tylko w jedną stronę (niebezpieczeństwo zderzenia podczas manewru zawracania). Szczegółowe opracowanie konkurencji powierzono organizatorom festiwalu

Delegaci dyskutowali także o zorganizowaniu wycieczki na festiwal do Paningen (Holandia) w terminie 24-25 lipca br. Ze względu na duże zainteresowanie wyjazdem odpowiednie działania w tej sprawie podejmie Zarząd Klubu.

Podjęto także decyzję o nawiązaniu bezpośrednich kontaktów i współpracy z jednym z klubów z niemieckich landów wschodnich. Jeden z członków przedstawił projekt logo Klubu i legitymacji członkowskiej, które po drobnych poprawkach zostały zaakceptowane.

Pierwszy Walny Zjazd Klubu “Traktor i Maszyna” pokazał ogromne zaangażowanie członków, dobrą współpracę z samorządem gminy Lipno oraz wzrastające zainteresowanie innych kolekcjonerów jego działalnością.

Zjazd odbył się 27 marca 2004 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie.

Komentarze  

#1 Some information about pills.OfjEK 2021-04-25 21:04
Medicines information leaflet. What side effects?
can i order generic pregabalin online in USA
All news about medicines. Read here.

Dodaj komentarz

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012