• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XVI Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 19-20.08.2017 r.  -  Bal Traktorzysty  11.02.2017 r.  Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie.

facebook
Termin Nazwa imprezy Miejsce
21-24.01.2016 Polagra Premiery Poznań
6.02.2016 IX Bal Traktorzysty Łochowo
  "AGROMARSZ" Wiosenne targi rolno-ogrodnicze Maraszewo k.Pleszewa
1.05.2016 Majówka traktorowa "Traktorowy zajazd na Soplicowo" Przewidywana trasa: Księginki - Cichowo. Cichowo w gminie Krzywiń
12-16.05.2016 Zlot Dutry w Kiskoros (Wegry) Kiskoros/Wegry
21.05.2016 Wystawa Pojazdów Zabytkowych Retro-Moto Oborniki Śląskie
04-05.06.2016 Wielkopolskie Targi Sielinko Sielinko
16-19.06.2016

III Nadmorski Zlot Starych Ciągników

i Maszyn Rolniczych

Łazy
  Impresje Ludowe  Witosław
9-10.07.2016 VIII Wystawa Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych Golub - Dobrzyń
30-31.07.2016 37e IHF Inernational Historisch Festiwal 2016 Paninngen/Holandia
05-07 08.2016 15. Treffen alten Traktoren Lindena 2016 Lindena/Niemcy
12-13.08.2016 10 Ostbrandenburgisches Bulldogtreffen Friedrichsaue -Niemcy
20-21.08.2016
XV Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka
Wilkowice
2-4.09.2016
Krajowa Wystawa Rolnicza
Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie
Częstochowa
10.09.2016
Zlot Historickie Traktory
Kropáčova Vrutice - Czechy
  Spotkanie Pojazdów Zabytkowych "U Sołtysa" Łochowice k.Bydgoszczy
18.09.2016 Retro Show. W domu i zagrodzie. Szreniawa k.Poznania

Lista zgłoszonych wystawców na dzień 30.07.2016 r. 

  Nazwisko i imię Nazwa prezentowanego eksponatu
1 Boryczka Eugeniusz

Ursus C 451 (1961)

Bielarus MTS 50 (1972)

2 Brodziak Józef

Zetor 25 K z ładowaczem (1962)

Ursus C 325 (1963)

3 Chojnacki Jarosław

Zetor K 25 (1951)

Zetor K 25 (1958)

Zetor A 25 (1961)

Śrutownik A.J. Troester (1932)

Mini sieczkarnia ręczna

4 Ciąder Filip Agregat prądotwórczy (1964)
5 Ciąder Piotr Gutbrod (lata 50-te)
6 Demczyszak Jakub Holder ED2 (1955)
7 Demczyszak Jan

John Deere 820 (1976)

Zetor 25 K (1957)

8 Demczyszak Wanda Holder B 10 (1956)
9 Domagała Andrzej Fahr KT 10 D (1952)
10 Figel Marian

Ferguson 35 (1956)

Deutz F2L612/6N (1959)

11 Filipowiak Michał Zetor 25 K (1957)
12 Foterek Borys Deutz D2505
13 Gembalczyk Marian

Hanomag R16 (1954)

Zetor 3011 (1963)

14 Głaczyńska Klaudia Ferguson (1948)
15 Głaczyńska Sylwia Steyr (1953)
16 Głaczyński Patryk Deutz D 15
17 Głaczyński Piotr John Deere B (1939)
18 Herman Ryszard Deutz (1938)
19 Hieronim Klecha Silnik Slavia (1974)
20 Jakubowski Jerzy

Guldner (1956)

IMT 533 de Luxe (1967)

21 Jankowiak Andżelika Ursus C 325 (1961)
22 Jankowiak Krzysztof Ursus C 328 (1963)
23 Jankowiak Renata Przyczepa
24 Jankowiak Tomasz Ursus 45 (1952)
25 Jankowiak Zbigniew Ursus 45 (1958)
26 Kansy Jerzy Władimirec - 25 A
27 Kotyński Jacek Porsche (1960)
28 Kubiak Jacek

Ursus C 45 (1948)

Kombajn zbożowy Masey Ferguson (1969)

29 Kurowski Michał MF 70
30 Kuszowski Dariusz

Ursus C 328 (1967)

Ursus C 328 (1961)

31 Kuś Zbigniew Ursus 328 (1964)
32 Kwaśniewski Krzysztof

Zetor 3545 (1968)

Zetor 2011 (1964)

33 Kwaśniewski Przemysław

Dutra D4KTB (1960)

DT 54 (1949)

Zetor Super 50 (1964)

34

Mach Antonin

Martin Mach

Mini Traktor „PF 62” (1963)
35 Majdecki Andrzej Yanmar YM 1401 (1980)
36 Mamala Marian Zetor 25 A (1954)
37 Mazur Rafał

Ferguson 20 (1949)

Mikrociągnik Robi 151 (1972)

38 Miszczak Izabela Zetor 25 A (1958)
39 Miszczak Piotr Dzik 21 (1972)
40 Nowak Dariusz Ursus 45 (1959)
41 Nowak Jarosław

Silnik Deutz MA 216 (1926)

silnik Deutz MA 416 (1929)

silnik Sendling SU (1926)

42 Nowak Leszek

Zetor 3011 (1960)

Ursus C 328 (1962)

Volvo BM 350 (1956)

RS 09 (1960)

43 Nowak Natan

Silnik Bernard W1 (1929)

silnik Bernard WO (1939)

silnik Deutz MA 311 (1928)

44 Paczkowski Krzysztof Dzik 2 z liskiem (1967)
45 Pierściński Leszek Ursus C 325 (1962)
46 Pijewski Stanisław Ursus C 25 (1962)
47 Pindor Daniel Pług
48 Pindor Grzegorz Agria Baby (1961)
49 Piotrowski Adam Siewnik Max Kuhl
50 Piotrowski Michał Ursus CC 308 (1961)
51 Popławski Marek

Mercedes Unimog 406 (1965)

MF 70 (1974)

52 Postół Henryk Zetor K 25 A (1955)
53 Przybylska Wiktoria Zetor 2011 (1966)
54 Rąpała Jerzy Ursus C 328 (1950)
55 Richter Józef Deutz F1M 414
56 Samelczak Barbara Massey Ferguson 35 (1959)
57 Samelczak Paweł Massey Ferguson 65 (1968)
58 Samelczak Rafał Zetor 50 Super (1963)
59 Serafin Danuta

Ursus C 325 (1962)

Silnik stacjonarny 1 HC 102R1 (1970)

Gniotownik do zboża (1940)

60 Skrzypczak Janusz Sprzęt gospodarstwa rolniczego
61 Sokołowski Radosław Ursus C 355 (1976)
62 Staniaszek Marek

DUTRA (1960)

URSUS 25 (1960)

SILNIK DEUTZ (lata 40 XX wieku)

63 Staniaszek Sabina Zetor K 25 (1958)
64 Stiller Bernard

Lanz Bulldog 45 (1958)

Kramer (1960)

65 Stiller Miłosz Ursus C 325 (1962)
66 Suiker Simon

Kramer K 18 (1941)

Kramer K 22 (1942)

Kramer K 28 (1949)

Kramer K 33 (1953)

Kramer KLS 140 (1959)

67 Szramiak Franciszek Zetor K 25 (1964)
68 Szramiak Jarosław Kirowiec K-700 (1979)
69 Szramiak Wojciech Zetor 25 K (1964)
70 Szymański Jan Dzik 2
71 Szymański Marcin Zetor K 25 (1947)
72 Szymczak Krzysztof

Ferguson TE 20 (1948)

Zetor 25 A (1951)

Star 25 (1969)

73 Szymczak Michał Ursus C 328 (1967)
74 Wałęsa Marcin Ford 200 (1969)
75 Wielgosz Robert Dzik 2 (1969)
76 Wojtkowiak Roman Ursus C 330 (1974)
77 Wolka Damian Lanz Bulldog 45 (1952)
78 Wolka Mateusz Zetor 50 Super (1964)
79 Wrzesiński Wojciech Steyr 180

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012