• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XX Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach odbędzie się 20-21.08.2022 r.

facebook

Aktualności

minikowo2008W gorący weekend 21-22 czerwca 2008 po raz trzeci zabytkowe traktory Klubu zawitały na Targi Rolnicze Agro-Tech do Minikowa koło Bydgoszczy. Tegoroczne spotkanie wyglądało naprawdę imponująco i było pod każdym względem rekordowe.

bojanowoW dniach 17-18 maja Klub „Traktor i Maszyna” podczas Targów Rolniczych zorganizowanych przez WODR Bojanowo zaprezentował 10 odrestaurowanych ciągników. Te pięknie utrzymane maszyny można było podziwiać w ruchu w pełni sprawności na polu manewrowym, czym wzbudzały spore zainteresowanie.

ii balW dniach 26-27.01.2008 w Targowisku gm. Lipno odbył się II Bal Traktorzysty zorganizowany przez Zarząd Klubu. Impreza podobnie jak rok wcześniej była bardzo udana. Wiele atrakcji przeplatało się na przemian z wyśmienitymi utworami dla każdego. Nikt nie siedział, muzyka sama podrywała do tańca. Przybyłych gości powitał oficjalnie Prezes Klubu "Traktor i Maszyna" Rafał Samelczak.

polagra2008W dniach 15-17 lutego 2008 Klub „Traktor i Maszyna” zaprezentował się podczas poznańskich targów rolniczych „Polagra Premiery”. Kolejna edycja targów cieszyła dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Widać to było także na stoisku Klubu. Wystawiony ciągnik Ursus C-45 należący do Mariusza Nowaka był stale otoczony tłumem ludzi.

 W dniu 2 grudnia 2007 w Lipnie odbyło się spotkanie Zarządu Klubu „Traktor i Maszyna” poszerzone o członków klubu poświęcone m.in. podsumowaniu działalności Klubu w 2007 roku oraz wyznaczeniu działań na przyszły rok. Ważne miejsce w dyskusji zajęła rosnąca popularność Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych oraz sukces tego przedsięwzięcia, które pociągają za sobą pilną potrzebę reorganizacji podziału zadań w przygotowaniu przyszłorocznej imprezy. Poruszono bardzo ważną kwestię bezpieczeństwa zwiedzających, organizacji dojazdów i parkingów.

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012