• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • Agata.jpg
  • Kamil2.jpg

XVI Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 19-20.08.2017 r.  - Klub "Traktor i Maszyna" na Dożynkach Jasnogórskich w Częstochowie 2-3.09.2017 r. 

facebook

Aktualności

Niedawno w Poznaniu zakończyły się pierwsze targi motoryzacji zabytkowej „Retro Motor Show”.

Wystawiono łącznie 453 pojazdy w tym 18 ciągników (14 jako prezentacja Klubu „Traktor i Maszyna”, 3 indywidualnie wystawione przez Jerzego Kanię i Lanz Bulldog 25 Marcina Pierzchawki). Przez trzy dni wystawę obejrzało 17 474 zwiedzających.  Międzynarodowe Targi Poznańskie planują organizację kolejnej edycji w listopadzie 2017 roku.

Prezentacja klubu „Traktor i Maszyna” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas wiele ciekawych osób i nawiązaliśmy nowe kontakty. W ostatnim dniu targów w cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi o pasji do starych ciągników opowiadali Leszek Nowak i Jerzy Kania.

Na klubowej ekspozycji Retro Motor Show 2016 swoje ciągniki zaprezentowali: Piotr Głaczyński, Jerzy Kania, Robert Wielgosz, Witold Alejski, Andrzej Patelka, Jacek Gaj, Waldemar Grzankowski, Andrzej Orzeł, Wojciech Wrzesiński i Leszek Nowak. 

Serdecznie dziękujemy kolekcjonerom, którzy wystawili swoje ciągniki oraz wszystkim tym, którzy opiekowali się naszym stoiskiem a zwłaszcza Dance Serafin. Dziękujemy także pracownikom Gminy Lipno i Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie za wsparcie i pomoc podczas targów. 

W dniach od 4 do 6 listopada 2016 roku Klub „Traktor i Maszyna” weźmie udział w pierwszych targach zabytkowej motoryzacji „Retro Motor Show” organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Klubowa ekspozycja znajdzie się w pawilonie 6a i zajmie powierzchnię 200 m². Wystawimy 10 ciągników, a w punkcie informacyjnym będzie można obejrzeć film z minionych edycji festiwalu oraz otrzymać informacje o jego organizacji I działalności klubu.
Serdecznie zapraszamy!

Prezentacja Klubu "Traktor i Maszyna" na Retro MotorShow już gotowa. Łącznie wystawimy 14 ciągników w tym jednego Dzika 21. Jesteśmy w hali 6a. Zapraszamy zwiedzających w piątek od 11:00 do 18:00 a w sobotę i niedzielę od 10:00.

Poniżej prezentujemy nasze ciągniki na Retro Motor Show

Zetor 25 A, rok. 1956 wł. Andrzej Patelka

Zaproszamy na imprezę organizowaną przez Kaja i Monikę . Impreza wigilijna na ktorej zawsze bywali czlonkowie Klubu Traktor i Maszyna na zaproszenie Ferguson Bojden Traktorclub . Dojazd wlasny , impreza fajna , pyszne menu , ...zapraszamy !

 

projekt i wykonanie: turus (c) 2011-2012